Wybierz miasto:

Miasto:

Odpowiednie narzędzia to gwarancja sukcesu

Dzieci rosną zdecydowanie zbyt szybko, nabywają nowe umiejętności, stając się coraz to bardziej samodzielnymi maluchami.

Nasz trzylatek stara się samodzielnie ubierać, myć i korzystać z toalety, a my robimy wszystko, aby go w tym wspierać, dostarczając odpowiednie narzędzia, tak aby przy niewielkim niepowodzeniu nie zniechęcił się zbyt łatwo. 

 

 

Jedną z czynności, która wymagała naszego wsparcia i doboru odpowiednich środków było korzystanie z toalety i tutaj postawiliśmy na nawilżony papier toaletowy LUBA Tuli będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnego papieru i muszę przyznać, że jest on rewelacyjny. Nie podrażnia skóry naszego malucha, tylko delikatnie ją oczyszcza i pielęgnuje. Przede wszystkim jest to produkt niezwykle miękki i delikatny dla skóry dziecka, co gwarantuje jego skład: ma w sobie 97% wody, oprócz tego zawiera pentanol, alantoinę oraz kwas mlekowy, wyciąg z żurawiny lub ekstrakt z nagietka (w zależności, którego akurat używamy).  

 

  

 

Skład wybieranych produktów jest dla mnie bardzo istotny, zwłaszcza kiedy wybieram je dla dzieci, gdyż chce, aby były one najwyższej jakości, w pełni bezpieczne oraz ekologiczne, a papier nawilżony Luba taki właśnie jest. Jest biodegradowalny i spłukiwalny w toalecie, do tego bardzo wytrzymały. Niestety wcześniej, zanim trafiliśmy na markę Luba, trafiałam na chusteczki nawilżone, które w prawdzie były ekologiczne, ale okropnie się rwały, bardzo ciężko było wyjąć je z opakowania i poza tym poziom nawilżenia nie był zadowalający.  

 

Dzięki marce Luba wszystko się zmieniło. Synek chętnie sięga po papier toaletowy LUBA Tuli, ponieważ jest on odpowiednio nawilżony i bez problemu wyjmuje go z opakowania, dzięki czemu z łatwością wyciera zabrudzone miejsca. Opakowanie naszego ulubionego papieru jest niewielkie, dlatego zabieramy go na dłuższe wyjścia, na wypadek, gdybyśmy korzystali z toalety publicznej. Do tego pięknie pachnie - używamy papieru o zapachu truskawkowym i mango.

 

Dziś mogę stwierdzić, że nasz maluch chętnie korzysta sam z toalety, i wiem, że Luba miała w tym swój wkład. 

        

Nawilżony papier toaletowy LUBA Tuli znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

      Luba

LUBA

WWW: http://www.lubanaturalnie.pl/

E-mail: info@luba-group.com

Telefon: 882 036 193  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl