Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Odpowiednie narzędzia to gwarancja sukcesu

Dzieci rosną zdecydowanie zbyt szybko, nabywają nowe umiejętności, stając się coraz to bardziej samodzielnymi maluchami.

Nasz trzylatek stara się samodzielnie ubierać, myć i korzystać z toalety, a my robimy wszystko, aby go w tym wspierać, dostarczając odpowiednie narzędzia, tak aby przy niewielkim niepowodzeniu nie zniechęcił się zbyt łatwo. 

 

 

Jedną z czynności, która wymagała naszego wsparcia i doboru odpowiednich środków było korzystanie z toalety i tutaj postawiliśmy na nawilżony papier toaletowy LUBA Tuli będący doskonałą alternatywą dla tradycyjnego papieru i muszę przyznać, że jest on rewelacyjny. Nie podrażnia skóry naszego malucha, tylko delikatnie ją oczyszcza i pielęgnuje. Przede wszystkim jest to produkt niezwykle miękki i delikatny dla skóry dziecka, co gwarantuje jego skład: ma w sobie 97% wody, oprócz tego zawiera pentanol, alantoinę oraz kwas mlekowy, wyciąg z żurawiny lub ekstrakt z nagietka (w zależności, którego akurat używamy).  

 

  

 

Skład wybieranych produktów jest dla mnie bardzo istotny, zwłaszcza kiedy wybieram je dla dzieci, gdyż chce, aby były one najwyższej jakości, w pełni bezpieczne oraz ekologiczne, a papier nawilżony Luba taki właśnie jest. Jest biodegradowalny i spłukiwalny w toalecie, do tego bardzo wytrzymały. Niestety wcześniej, zanim trafiliśmy na markę Luba, trafiałam na chusteczki nawilżone, które w prawdzie były ekologiczne, ale okropnie się rwały, bardzo ciężko było wyjąć je z opakowania i poza tym poziom nawilżenia nie był zadowalający.  

 

Dzięki marce Luba wszystko się zmieniło. Synek chętnie sięga po papier toaletowy LUBA Tuli, ponieważ jest on odpowiednio nawilżony i bez problemu wyjmuje go z opakowania, dzięki czemu z łatwością wyciera zabrudzone miejsca. Opakowanie naszego ulubionego papieru jest niewielkie, dlatego zabieramy go na dłuższe wyjścia, na wypadek, gdybyśmy korzystali z toalety publicznej. Do tego pięknie pachnie - używamy papieru o zapachu truskawkowym i mango.

 

Dziś mogę stwierdzić, że nasz maluch chętnie korzysta sam z toalety, i wiem, że Luba miała w tym swój wkład. 

        

Nawilżony papier toaletowy LUBA Tuli znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

      Luba

LUBA

WWW: http://www.lubanaturalnie.pl/

E-mail: info@luba-group.com

Telefon: 882 036 193  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.