Wybierz miasto:

Miasto:

Opowiedz dziecku czym jest duma, przyjaźń, miłość i nieśmiałość

Bycie Rodzicem związane jest min. z odpowiedziami na trudne pytania naszych pociech oraz tłumaczeniu im rzeczy, których jeszcze nie potrafią pojąć. Dla nas, nie zawsze jest to łatwe, zwłaszcza, kiedy chcemy zrobić to w jak najatrakcyjniejszy dla dziecka sposób i  to tak, aby pojęło to, co chcemy mu przekazać. Dlatego jeśli jeśli chcecie powiedzieć maluchowi czy jest miłość, przyjaźń, nieśmiałość czy duma, proponujemy sięgnąć po 3 część Przygód Fenka z cyklu emocje. To rewelacyjne bajki edukacyjne, dzięki którym twoje dziecko lepiej zrozumie emocje.

 

 

Przyjaźń

 

 

Maluchy pragną kontaktu z rówieśnikami i szybko nawiązują pierwsze przyjaźnie. Jednak nie zawsze potrafią zrozumieć, że przyjaciela nie można mieć na wyłączność. W bajeczce Przygody Fenka- Przyjaźń będziecie mogli wspólnie poczytać o przyjaźni,  o tym , że świadczą o niej nie słowa lecz czyny, a to wszystko za sprawą liska Fenka i jego przygód.

 

Książeczkę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Miłość

 

 

 

Jak wytłumaczyć dziecku czym jest miłość? Że to uczucie, którym go darzymy z całego serca, wspólnie spędzane chwile to właśnie miłość?

Wydaje się to proste, jednak dla małego dziecka może być nie do końca zrozumiałe. 

Dzięki książeczce Przygody Fenka- miłość maluch łatwiej zrozumie, co oznacza słowo „kochać”, dowie się jak inaczej może określać różne pozytywne uczucia oraz jak poznać różnicę pomiędzy miłością i przyjaźnią.  Przygody Fenka to także bajka ucząca o tym, jak odpowiednio używać słowa kocham.

 

Książeczkę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Nieśmiałość

 

 

 

Nawet jeśli nasze dziecko nie wie czym jest nieśmiałość i odważnie kroczy przed siebie, warto zapoznać je z tą emocja i z kolejną książeczką Przygód Fenka- nieśmiałość, tak, aby potrafiło wesprzeć swych nieśmiałych kolegów w trudnych dla nich  momentach oraz wiedziało w jaki sposób to zrobić.  

 

Książeczkę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Duma

 

 

Z książeczki Przygody Fenka- duma Twoja pociecha dowie się, że istnieją słowa, które mają różne znaczenia, chociaż brzmią tak samo oraz co to właściwie jest ta duma.  Będzie mogła zastanowić się, w jakich sytuacjach może być z siebie dumna, co ma duże znaczenie w kształtowaniu poczucia własnej wartości. 

 

Książeczkę znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Przygody Fenka, to pięknie ilustrowane książeczki o emocjach z dostosowaną do wieku dzieci treścią, które zawierają również  wiele dodatkowych materiałów, takich jak:

  • pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych,

a do tego są w bardzo atrakcyjnych cenach :)

 

 

Przygody Fenka to pomoc wychowawcza, będąca idealnym sposobem na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

 

 

Przygody Fenka

PRZYGODY FENKA

 

WWW: http://www.fenek.pl/

E-mail: nasz@fenek.pl

Telefon: 605 217 000

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl