Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Personalizowane gry ze zdjęciem Twojego dziecka

Fotoszówka to jedyna taka gra, w której bohaterem będzie Twoje dziecko. Jest jedyna w swoim rodzaju, wykonana indywidualnie. W grze pojawia się zdjęcie oraz imię małego gracza. Będzie idealnym prezentem na Dzień Dziecka, jak również na każdą inną okazję.

 

 

Trzy takie same

 

 

Jest to gra uniwersalna - zarówno dla chłopca i dziewczynki w wieku powyżej 3 lat.

 

Zasady gry:

Każdy gracz po kolei odkrywa trzy karty. Jeśli obrazki różnią się od siebie, zakrywamy je z powrotem. Jeśli jednak są one takie same, zabieramy zestaw trzech takich samych, kładąc je przed sobą. Celem gry jest zebranie jak największej ilości zestawów trzech takich samych kart.   Swobodnie zmieniaj poziomy trudności. W każdej rozgrywce możesz zmienić ilość zwierzątek biorących w niej udział. Możesz też wybrać, czy zbierasz zestawy trzech takich samych czy dwóch takich samych kart.

 

Grę znajdziecie >>TUTAJ<<

 

 

Księżniczka

 

 

Jest to gra dedykowana dla dziewczynek w wieku 4+. Mała właścicielka gry zamieni się w księżniczkę, a jej postać będzie widniała na planszy, na której znajdzie się jej zdjęcie oraz imię.

Dodatkowo można również wybrać kolor włosów u księżniczki.

 

Zasady gry:

 

Księżniczka marzyła o pięknej sukni wysadzanej kryształami. Niestety nigdzie nie mogła znaleźć „tej jedynej”. Już traciła nadzieję, kiedy nagle wpadła na pomysł aby zaprosić profesjonalne krawcowe i krawców. Nadzieja na wymarzoną suknię wróciła, na twarzy księżniczki pojawił się uśmiech, aż tu nagle rozległy się głosy... "Myślę, że sukienka powinna być czerwona", "Nie, zdecydowanie niebieska!", "Ależ skąd nalegam na kolor żółty". Załamana księżniczka rzuciła kością, tym samym rozpoczynając kolorową rozgrywkę. Ciekawe, jaki kolor wygra i jakiego koloru będzie księżniczkowa sukienka.

 

Więcej informacji na temat gry znajdziecie >>TUTAJ<<

 

 

Warsztat lakierniczy

 

 

Jest to gra dla chłopców w wieku 4+ oparta na tych samych zasadach, co wcześniejsza gra Księżniczka.  Tutaj w rolę lakiernika wciela się chłopiec, którego twarz będzie widniała na planszy tuż obok jego imienia.

 

Zasady gry:

 

W warsztacie wydarzyła się nietypowa sytuacja, sam szef postanowił zmienić kolor swojego auta. Jednak nie był zdecydowany na żaden konkretny kolor. Zaprosił do dyskusji swoich współpracowników oraz znajomych i rodzinę. Był pewien, że z takim wsparciem podejmie dobrą decyzję, aż tu nagle w warsztacie rozległy się głosy... "Myślę, że samochód powinien być czerwony", "Nie, zdecydowanie niebieski!", "Ależ skąd nalegam na kolor żółty". Załamany lakiernik rzucił kością, tym samym rozpoczynając kolorową rozgrywkę. Ciekawe, jaki kolor wygra i na jaki kolor zostanie pomalowane jego auto.

 

Grę znajdziecie  >>TUTAJ<<

 

 

Fotoszówka_ personalizowane gry planszowe

 

FOTOSZÓWKA_ PERSONALIZOWANE GRY PLANSZOWE

WWW: https://www.monikawalkowiak.pl/

E-mail: kontakt@monikawalkowiak.pl

Telefon: 721 601 332

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl