Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Pieluszki wielorazowe - nasze nowe odkrycie

Przed narodzinami mojego synka długo zastanawiałam się, jaki rodzaj pieluszek wybrać. Postawiłam na pieluszki jednorazowe, ponieważ te wielorazowe kojarzyły mi się z tetrą, którą mama zakładała mojej młodszej siostrze. Jednak wszystko się zmieniło, kiedy trafiłam na pieluszki PurlaBaby. To nie tylko ekologiczny produkt, ale i piękna wielorazowa pieluszka. Zupełne przeciwieństwo tego, co pamiętam z dzieciństwa! Te są tak piękne, że oczarowały mnie od pierwszej chwili.

 

My wypróbowaliśmy pieluszkę typu otulacz, która wymaga zastosowania dodatkowego wkładu chłonnego. W naszym przypadku jest to wkład chłonny mikrofibrowy. Wyjątkowo elastyczny i miękki jak pieluszki jednorazowe.

Materiał, z którego zrobiona jest pieluszka jest wodoodporny i jednocześnie oddychający, a krój otulacza zgrabny, dzięki czemu synek nie odczuwa dyskomfortu.

Dodatkowo wiem, że stosując otulacz PurlaBaby, mojemu dziecku nie grożą odparzenia, a podczas spaceru nie muszę się martwić, że zawartość pieluszki przeniknie na zewnątrz.

 

 

Pewnie zastanawiacie się, jak to jest z wkładem chłonnym wewnątrz otulacza, czy się nie przemieszcza. Otóż dzięki przydatnym zakładką, które umożliwiają umieszczenie w środku wkładu chłonnego wkład nie przesuwa się, a dzięki regulacji napkami w pionie i w poziomie umożliwia idealne dopasowanie.

 

Jeśli chodzi o ogólne zastosowanie, wymieniamy jedynie wkład wewnątrz otulacza, natomiast otulacz możemy stosować ten sam przez cały dzień. Wkład wrzucam do prania, wkładam nowy i synek może bawić się dalej. Mimo moich wcześniejszych obaw nie jest to bardzo czasochłonne i męczące, a do tego ekologiczne, ponieważ nie wyrzucamy już do śmieci góry pieluszek jednorazowych.

 

 

Odkąd używamy pieluszek marki PurlaBaby, pieluszki wielorazowe kojarzą mi się już tylko jako piękne, kolorowe i estetyczne. Dodatkowo jest to produkt szyty w Polsce z polskich certyfikowanych materiałów.

 

Polecamy Pieluszki PurlaBaby wszystkim Rodzicom!

 

PurlaBaby - pieluchy wielorazowe

PURLABABY - PIELUCHY WIELORAZOWE

 

WWW: http://purlababy.com.pl/

E-mail: purlababy@gmail.com

Telefon: 609 708 007

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl