Wybierz miasto:

Miasto:

Planner rodzinny 10-% rabatu

Nie wiem, jak Wy- mamy, ale ja lubię mieć wszystko zaplanowane. Swoje plany zapisywałam zwykle na licznych kartkach lub bazgrałam na kalendarzu powieszonym w kuchni. Prawdziwy chaos tworzył się, gdy jednego dnia była wizyta u dentysty, mój fryzjer i zajęcia dodatkowe córeczki. Gdzie to wszystko notować? Z pomocą przyszedł nam wielozadaniowy Planner od Familiowo. Od pierwszej chwili się w nim „zabujałam”. Był duży, przyjazny dla oka i posiadał liczne magnesy na każdy scenariusz dnia. W końcu nasze planowanie było schludne i piękne. Ale to nie jedyne plusy Planera.

 

 

Familiowo- planer motywacyjny i organizacyjny dla całej rodziny

 

 

Familiowo wprowadziło do mojego domu spokój. Moim największym odkryciem były magnesy motywacyjne dla dziecka. Nasza córeczka w momencie pokochała ideę zbierania gwiazdek za swoje dobre zachowanie, a ja odetchnęłam z ulgą. Nie musiałam już po sto razy powtarzać, żeby córeczka pozbierała klocki, umyła już zęby czy poskładała zabawki. Jeden raz i tyle! Prawdziwa petarda! 1 gwiazdka za porządek w pokoju i jeszcze 5 do otrzymania przez córeczkę ukochanego tabletu. Przy okazji wspaniały trening dodawania i odejmowania dla dziecka. Dodatkowym plusem jest to, że córeczka nauczyła się dni tygodnia:)

 

UWAGA NA HASŁO BABYGO 10% RABATU:

https://www.familiowo.pl/ 

 

 

 

Planowanie to teraz czysta przyjemność. Córeczka chętnie w tym pomaga i podsuwa pomysły na kolejny dzień tygodnia: „Zobacz mamusiu tu jest tort- to w poniedziałek upieczemy może ciasteczka?”. W Każdym boxie możemy przykleić do 4 magnesówzrobić własne notatki o konkretnej godzinie. Jest miejsce na planowanie posiłków, spotkań i codziennych zadań. Takie uporządkowanie wszystkiego dało mi niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i siły, bo czuję, że mam kontrolę nad swoim życiem. Planer zmotywował mnie również do codziennej aktywności fizycznej, zadbania o siebie i o pamiętaniu o wszystkich obowiązkach domowych. Fajne jest to , że raz dziennie spotykamy się wspólnie, by ułożyć plan i zadania na kolejny dzień i razem z córeczką decydujemy o wydarzeniach na najbliższe dni.

 

 

UWAGA NA HASŁO BABYGO 10% RABATU:

https://www.familiowo.pl/ 

 

 

 

Familiowo to planer wytrzymały, łatwy w montażu i dzięki specjalnemu płynowi do ścierania naszych notatek- niezniszczalny! Możesz zamówić planer na lodówkęna dowolną szafkę, a nawet można oprawić go w ramkę i powiesić na ścianę, a dla szkolnych dzieci jest też specjalny planer dla ucznia. Różne magnesy tematyczne bardzo ułatwiają zaplanowanie codziennych obowiązków, a pozostałe zajęcia możesz łatwo wpisać za pomocą zmazywalnego markera.

Familiowo to idealny „ułatwiacz życia” dla całej rodziny, który zdecydowanie powinien się znaleźć w każdym domu.

 

 

UWAGA NA HASŁO BABYGO 10% RABATU:

 

 

FAMILIOWO

    https://www.familiowo.pl/     728 493 937  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl