Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Przytulanki tworzone prosto z serca

Wszystkie dzieci kochają Przytulanki, a posiadanie takiej, która wykonana jest odręcznie, prosto z serca nadaje jej jeszcze większej wyjątkowości. Takie właśnie są Przytulanki od Szarotka- Art.

 

 

 

Do ich stworzenia Szarotka-Art używa głównie mieszanki bawełny z akrylem, ale także 100% bawełny (przeważnie wielobarwnej), z której najbardziej lubi robić kangury. Do wypełnienia wykorzystywana jest antyalergiczna kulka silikonowa, która po praniu nie zbija się tylko pozostaje na miejscu. Jako oczu używane są  bezpiecznie zaciskane oczka lub zostają one wyszyte nićmi.

 


Każda z Przytulanek jest dla autorki niczym „dziecko”, z którym czasami trudno jej się rozstać. Któremu poświęca nie tylko czas i materiał, ale wkłada w nie kawałek siebie i swojego serducha.

 

 

 

Inspiracją do ich powstawania, z pewnością był dostęp do internetu i możliwości inspiracyjne jakie za sobą niesie. W asortymencie Szarotka -Art znajdziemy również autorskie projekty, jakimi są np. miś baletnica i marynarz.

 

 

Tworzenie Przytulanek to praca, która stała się hobby. Co sprawia, że maskotki stają się niepowtarzalne, a to jaka powstanie w danym momencie zależy od pomysłowości autorki, tego jaki kolor włóczki zwróci jej uwagę oraz zamówień składanych przez przyszłych, Małych Posiadaczy tych cudeniek.

 

 

Więcej wzorów tych cudownych Przytulanek znajdziecie na stronie:

https://www.facebook.com/szarotkaart/

 

 

 

 

Szarotka- Art

SZAROTKA- ART

WWW: https://www.facebook.com/szarotkaart

E-mail: szarotka-art@wp.pl

Telefon: 696 552 306  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl