Wybierz miasto:

Miasto:

Rozładuj dziecięcą energię

Moje dzieci mają mnóstwo energii, aż czasem zastanawiam się skąd ją biorą... zdecydowanie należą do tych dzieci, które muszą się wyszaleć. Dlatego jesteśmy częstymi bywalcami na placach i salach zabaw. Jednak bywają dni i sytuację, że musimy zostać w domu. Jak sobie wtedy radzę z niekończącymi się pokładami energii dwójki maluchów? 

 

Z pomocą przyszła mi drewniana drabinka modułowa od Dapal, która zdecydowanie posłuży nam długie lata.

 

 

 

Skąd to wiem? Wynika to nie tylko z jakości wykonania, która jest na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim dlatego, że będzie rosła z moimi maluchami.

 

 

Zobaczcie, jak nasze dzieciaki mogą na niej poszaleć!

 

Jest kilka kombinacji na zabawy z drabinką (może składać się aż z 5 modułów). Te które wykorzystują mniej modułów, kuszą już moją niespełna półtora roczną córkę, która uczy się chwytania i wspinaczki. Z większych modułów możnaj budować różne kombinacje mostków - wyższych, niższych, dłuższych lub krótszych oraz drabinkę do wspinaczki montowaną do ściany w wersji pionowej.

 

Z tą ostatnią opcją, poczekamy jeszcze aż synek trochę podrośnie, ale już teraz jestem przekonana, że sprawdzi się równie doskonale. Natomiast dla zobrazowania dla Was prezentujemy poniżej zdjęcie od Dapal.

 

 

 

Dzięki drabince modułowej od Dapal synek trenuje swoją koordynację ruchową, podciąganie, wspiera rozwój układu mięśniowo-szkieletowego, a także rozwija różne grupy mięśni. Lubi sprawdzać na niej swoją wytrzymałość, siłę oraz utrzymanie równowagi.

Zdecydowanie jest to coś w sam raz dla niego!

 

 

 

Z pewnością Drewniana drabinka modułowa pobudza również kreatywność u dzieci, gdyż moje maluchy znalazły w niej swoje własne zastosowanie- drabinka po nakryciu kocem, staje się domkiem kryjówką, w którym można złapać chwilę wytchnienia.

 

 

 

Doskonałe jest to, że drabinka idealnie sprawdza się również jako połączenie innych zestawów od Dapal które już mamy w domu, dzięki czemu powstaje spory plac zabaw, a dziecięcej radości nie ma końca. 

 

 

 

Na koniec warto dodać, o tym co jest istotne dla mnie jako mamy i większości rodziców.  Drabinka od  DAPAL jest bezpieczna, ergonomiczna i bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. 

 

Jest produktem certyfikowanym, oznaczonym znakiem CE - została poddana odpowiednim badaniom w niezależnych laboratoriach i spełniła wymagane normy, a przechodzenie w poszczególne moduły drabinki jest bardzo proste.

 

 

Drabinkę modułową znajdziecie tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAPAL

WWW: https://www.dapal.pl/

E-mail: dhabdas@gmail.com

Telefon: 513 461 755

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl