Wybierz miasto:

Miasto:

Seria gier MEMORACE - pamięciówki do nauki angielskich słówek nie tylko dla najmłodszych

Kochani Rodzice, jeśli szukacie ciekawego sposobu na zapamiętywanie słówek z języka angielskiego połączonego ze wspaniałą zabawą polecamy Wam serię gier MEMORACE od firmy REGIPIO. 

 

 

Motoryka tych  gier oparta jest na popularnej grze polegającej na odnajdywaniu dwóch identycznych kartoników.

 


Gry MemoRace, które do kupienia są na stronie: https://sklep.regipio.com/pl/szukaj?controller=search&s=memorace chętnie wybierane są przez rodziców ze względu na ich prostotę i szeroki zasób słownictwa do opanowania. Dodatkowo atrakcyjne grafiki pozwalają na szybkie skojarzenie angielskiego słówka z jego znaczeniem.

 

 

 

Warto również wspomnieć, że grube, tekturowe kartoniki idealnie współpracują nawet z niewprawnymi, dziecięcymi rączkami, a umieszczony na grafikach zapis fonetyczny ułatwia naukę poprawnej wymowy.

 


Tematyka gier jest bardzo różnorodna (ANIMALS, CLOTHES, HOUSE, JOBS, NATURE, TOWN, TRAVEL, SUPERMARKET) dlatego doskonale sprawdzają się z młodszymi graczami jak również z nastolatkami.
Najwspanialsze w nich jest to, że wygrać może każdy, nawet ten teoretycznie najmłodszy i najsłabszy zawodnik, a języka angielskiego uczą się mimowolnie wszyscy.

 

 

Dodatkowo na stronie: https://regipio.com/inspiracje-regipio/  znaleźć można wspaniałe inspiracje do zabaw z grami  MEMORACE. 

 

 

REGIPIO - gry językowe

REGIPIO - GRY JĘZYKOWE

Adres: ul. Polankowa 11, 05-120 Legionowo

WWW: http://www.regipio.com/

E-mail: office@regipio.pl

Telefon: 724 347 020

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl