Wybierz miasto:

Miasto:

Smartwatche Garett - świetna funkcjonalność i doskonała opieka nad dziećmi.

Smartwatche Garett - doskonałym pomysłem na prezent dla aktywnego dziecka;)

 

 

 

    Wasze pociechy są pełne energii, a Wy chcielibyście, żeby zawsze były bezpieczne? Zastanawiacie się czasem jak pogodzić potrzebę dziecięcej eksploracji świata z Waszą potrzebą chronienia dzieci i komunikowania się z nimi w każdej chwili? Smartwatche Garett są doskonałym rozwiązaniem tego dylematu;)

 

 

 

Przetestowaliśmy dla Was model Smartwatch Kids Happy

 

      Ten model posiada GPS, jest wodoszczelny, wyposażony w dotykowy ekran, aparat fotograficzny, a także w przydatne funkcje, takie jak krokomierz, czy monitor snu. Jest to świetny zegarek z funkcją dzwonienia dla dzieci, zapewniający nie tylko stałą łączność, ale też pozwalający na błyskawiczne wezwanie pomocy w sytuacji zagrożenia (przycisk SOS), przekazywanie wiadomości głosowych, a nawet dyskretny monitoring głosu, dzięki czemu rodzic może skontrolować, czy w otoczeniu dziecka wszystko jest w porządku. Funkcja lokalizacji wykorzystuje aż 3 technologie: GPS + LBS + WiFi, skutecznie lokalizując osoby na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

 

 

    Warto podkreślić, że nie każdy smartwatch dla dzieci z GPS może się tym pochwalić. Zegarek obsługuje wszystkie karty SIM. Aplikacja dla rodzica jest całkowicie darmowa i nie wymaga abonamentu.

 

 

 

 

Tyle informacji od producenta. A co my na to?

 

 

  Smartwatch Kids Happy jest doskonałym urządzeniem pozwalającym na sprawną komunikację z dzieckiem. Działa bez zarzutu, umożliwia lokalizowanie dziecka za pomocą zainstalowanej w naszym telefonie nawigacji. Wyposażony w dodatkowe funkcje, stanowi nie lada gratkę dla młodych fanów zegarków i miłośników gadżetów. Nie oszukujmy się, ten smartfon zadowoli każdego małego adepta sztuki szpiegowskiej;) Wyposażony jest w aparat fotograficzny, posiada funkcje nagrywania i przesyłania nagrania oraz szereg innych, które omówimy poniżej.

 

 

Wbudowany moduł GPS

 

 

    Zegarek dla dziecka z funkcją GPS pozwala na sprawdzenie w każdej chwili, gdzie znajduje się nasze potomstwo. Niezwykle cenne narzędzie zdalnej opieki! Świetnie sprawdza się w sytuacji, kiedy nasze dziecko nie korzysta jeszcze z telefonu. Dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze jest w stanie z nami się skomunikować w razie potrzeby. Możemy bez stresu pozostawić dziecko na krótko w domu, mając pewność, że w każdej chwili możemy się z nim połączyć. Oczywiście przed wyjściem nie zapomnijmy naładować smartwatcha. Pierwsze ładowanie zajmuje ok. 3 godzin, po naładowaniu smartwatch pozostaje długo czynny, nawet kilka dni (zależy wszystko od częstotliwości użytkowania).

 

 

Wodoszczelność IP67

 

Model Garett Kids Happy posiada certyfikat ochrony IP67, co oznacza, że jest wodoszczelny i pyłoszczelny. Z pewnością wytrzyma dużo więcej przygód, niż większość telefonów komórkowych: deszcz, śnieg, piasek, a nawet błoto – są akceptowalne :)

 

 

 

Przycisk SOS

 

 

   Smartwatch dla dzieci z telefonem to nie tylko możliwość rozmów. Dzięki tej funkcji dziecko może błyskawicznie wezwać pomoc, alarmując jednocześnie nawet 3 numery telefonów. Istotne jest to, że numery alarmowe - to numery ustalone przez nas rodziców - zawsze decyduje kolejność wpisanych 3 pierwszych numerów telefonu do pamięci karty w smartwatchu.

 

 

Wykonywanie i odbieranie połączeń

 

    Zegarek do dzwonienia dla dzieci to fascynujący gadżet, ale przede wszystkim stały kontakt rodzica z dzieckiem. Model ma wbudowany głośnik/mikrofon i obsługuje karty SIM wszystkich operatorów.

 

UWAGA

Karta SIM musi obsługiwać sieć w technologii 2G. Karty oferowane przez operatorów jako "Karty do internetu" mogą nie działać w urządzeniu z uwagi na brak obsługi pasma 2G.

 

 

Aparat

 

Smartwatch z aparatem dla dzieci to z jednej strony wspaniała rozrywka, a z drugiej – cenna forma komunikacji, ponieważ dziecko może natychmiast przesłać zdjęcie na telefon rodzica. Dodatkowo rodzic może za pomocą aplikacji ściągnąć od dziecka zdjęcie;)

 

   Dzieci będą doskonale bawić się robiąc "szpiegowskie" zdjęcia, aparat umieszczony z boku zegarka pozwala na robienie ujęć z nietypowej perspektywy;)

 

 

Monitoring głosu

 

Smartwatch umożliwia także sprawowanie dyskretnej opieki. Dzięki tej funkcji możemy skontrolować, czy nasze dziecko jest bezpieczne, w razie potrzeby skomunikować się z nim i przekazać pilną wiadomość.

 

 

 

GEOogrodzenie

 

     Automatyczna opieka, którą umożliwia smartwatch GPS dla dzieci. W aplikacji określasz strefę, a jeśli dziecko przekroczy jej granicę – wiesz o tym! To świetna forma "elektrycznej niani" dla bardziej samodzielnych, starszych pociech, którym wyznaczamy granice bezpieczeństwa, niezwykle przydatna, kiedy uczymy dzieci przebywania, bawienia się w pobliżu domu. Wiemy jak często w zabawie zdarza się dzieciom zapomnieć na chwilę i przekroczyć wyznaczoną przez nas granicę. Z Geoogrodzeniem - będziemy mieli pewność, że nasze dziecko porusza się po bezpiecznym i ustalonym przez nas terenie.

 

   W aplikacji mamy również możliwość włączenia "śledzenia" kroków dziecka - co pozwala na pokazanie optymalnej trasy z punktu A do punktu B i przeanalizowanie dostępnych dróg.

 

 

Wiadomości głosowe

 

    Zegarek dla dziecka z telefonem umożliwia także przesyłanie wiadomości. Nie SMS-ów, bo byłoby to kłopotliwe, ale wygodnych wiadomości głosowych do 15 sekund. Zapewniam Was, że takie przesyłane wiadomości stanowi dla dzieci prawdziwa atrakcję, wręcz na poczatku dziecko ma największą frajdę zasypując Was krótkimi nagraniami.

 

Wymienne paski

 

   Świetnym rozwiązaniem jest też możliwość wymienienia uszkodzonego paska. Możemy również zmienić w łatwy sposób wygląd naszego smartwatcha i dostosować go do gustu dziecka.

 

 

 

Dotykowy kolorowy wyświetlacz

 

    Czytelny i kolorowy wyświetlacz jest łatwy w obsłudze nawet dla małego dziecka, wystarczy kilka prostych ruchów palcem;) Oprócz kontaktów, aparatu, zawiera opcję nagrania wiadomości, funkcje Przyjaciel - dzięki zbliżeniu drugiego smartwatcha urządzenia nawzajem się mogą skomunikować ze sobą i przesłać do siebie namiary.

 

Krokomierz i monitor snu

 

    Funkcje te skutecznie mierzą aktywność ruchową oraz dbają o prawidłowy wypoczynek naszej pociechy.

 

 

 

Aplikacja bez opłat

 

     Darmową aplikację Garett Tracker w języku polskim bez problemu pobierzesz w sklepie Google Play lub App Store. Umożliwia ona dokonywanie konfiguracji oraz ustawień smartwatcha, bezpośrednio z Twojego smartfona. Nawet stan baterii nie umknie Twojej uwadze! Dodatkowo nie płacisz za korzystanie z aplikacji.

 

 

 

Nasz model:

 

https://garett.com.pl/nasza-oferta/smartwatche/dzieciece/smartwatch-garett-kids-happy-niebieski_0

 

 

 

 

https://www.facebook.com/garettpl

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl