Wybierz miasto:

Miasto:

Tak to można podróżować- Stópołapki

Nasza rodzina sporo czasu spędza w aucie. Są to trasy krótsze i dłuższe, chodź tych drugich jest zdecydowanie więcej. Podczas takich podróży zauważyliśmy niejednokrotnie, że po jakimś czasie synkowi zaczynało być niewygodnie w foteliku, zsuwał się z niego, czasem kopał nóżkami i mówił, że mu cierpną.

 

Wszystko zmieniło się, kiedy trafiliśmy na podnóżki do dziecięcych fotelików samochodowych od Okiday.

   

 

Nie wahaliśmy się i od razu postanowiliśmy sprawdzić ten produkt. I wiecie co? To był strzał w dziesiątkę!       

 

Stópołapki bez problemu zamontowaliśmy w naszym aucie. Wystarczyło zaczepić haczyki o ucho punktu ISOFIX. Podłoże również montuje się stabilnie za sprawą rzepu, który przyczepia się do podłogi, dzięki czemu konstrukcja jest w pełni stabilna.  Dużym plusem jest również to, że zajmuje bardzo mało miejsca, a gdy zaistnieje taka potrzeba, podnóżek można złożyć jednym ruchem ręki.  

 

Stópołapki są bardzo wytrzymałe, wytrzymują obciążenie powyżej 50 kg. Nie tylko podtrzymują nóżki synka w trakcie jazdy samochodem, ale  ułatwiły mu również siadanie w foteliku - dziecko może stabilnie stanąć na podnóżku, aby zająć wygodną pozycję, co dla przedszkolaka, który lubi być samodzielny jest niezwykle ważną sprawą.  

 

 

 

Okiday tworząc swój podnóżek chciało, aby był on funkcjonalny i służył bardzo długo. Dlaczego jest on niezwykle wytrzymały i będzie rósł razem z naszym synkiem! Wszystko to za sprawą jednego pokrętła, które reguluje wysokość Stópołapek tak, że posłużą naszemu dziecku do końca korzystania z fotelika, czyli do wieku ok. 12 lat  

 

 

Odkąd mamy Stópołapki zdecydowanie podniósł się komfort jazdy naszego dziecka. Synkowi nie drętwieją już nóżki i z dużym entuzjazmem rusza z nami w długie trasy, które mijają nam w przyjemnej atmosferze. Dla dopełnienia jego wygody posiadamy również antypotowe wkładki do fotelików dziecięcych, o których pisaliśmy tutaj.

 

Na koniec jeszcze bardzo ważna kwestia. Podnóżek od Okiday jest w pełni bezpieczny, co potwierdzają pozytywne wyniki testów, które zostały przeprowadzone w akredytowanych laboratoriach badawczych w Polsce i Europie i mamy na niego aż 5 lat gwarancji!

 

 

Jeśli tak jak my chcecie podnieść komfort podróży swoich dzieci, zajrzyjcie tutaj.

 

 

 

Okidaywlepka-BabyGo.jpg

 

 

OKIDAY

WWW: https://okiday.pl/

E-mail: hi@okiday.pl

Telefon: +48 600 226 555

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl