Wybierz miasto:

Miasto:

Twórczo i kreatywnie- Kartoniaki

Słyszeliście już o Kartoniakach? Kartoniaki to zestaw zwierzątek do samodzielnego złożenia i ozdobienia, które umilą chwilę Twojego dziecka w domu.

 

 

Kartoniaki to zestaw 5 zwierzątek: Słonia, Hipopotama, Myszki, Żółwia i Krokodyla wykonanych z wytrzymałej tektury, dzięki temu można je ozdobić dowolną techniką plastyczną. Dodatkowo dostarczając przy tym dziecku ogrom radości oraz satysfakcję z tworzenia.

 

Podczas zabawy dziecko uczy się twórczego myślenia i koncentracji podczas składania oraz rozwija wyobraźnie przestrzenną i sprawność manualną.

 

 

Nauka poprzez zabawę

 

Składanie Kartoniaków może być wyzwaniem dla najmłodszych, dzięki temu dziecko ćwiczy zdolności manualne. Każda zabawka ma inny poziom trudności w składaniu. Do złożenia zabawek nie potrzebujesz nożyczek, ani żadnych dodatkowych akcesoriów.

 

 

Podczas składania modeli dziecko również rozwija swoją wyobraźnię.

 

Zwierzątka pochodzą z dalekich zakątków świata. Jest to okazja do opowieści o egzotycznych miejscach. Tworzenie historii o zwierzątkach będzie bardzo twórczym zajęciem dla każdego malucha.

 

Dodatkowo każdy z Kartoniaków to inna bryła geometryczna, dzięki czemu dziecko podczas składania będzie mogło zaobserwować jak powstaje trójwymiarowy kształt.

 

 

Jak ozdabiać Kartoniaki?

 

Ozdabianie zwierzątek w zależności od wybranej metody plastycznej to kolejna aktywność przy zabawie Kartoniakami. Kolaż, wyklejanie z plasteliny, malowanie palcami, malowanie wałkami, ozdabianie brokatem lub innymi sypkimi proszkami, wyklejanki z bibuły to tylko część możliwości zdobienia Kartoniaków.

 

 

 

Bezpieczne podczas składania

Aby zwierzaki nabrały kształtu nie potrzebne są żadne dodatkowe przybory. Arkusz tektury jest już przygotowany do zaginania a składanie polega na wpinaniu wpinek w przygotowane otwory w tekturze. Kartoniaki zaprojektowane zostały tak aby były w pełni bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

 

 

Więcej o Kartoniakach znajdziecie na stronie:
http://www.kartoniaki.pl/

 

 

Kartoniaki

KARTONIAKI

WWW: http://www.kartoniaki.pl/

E-mail: sklep@kartoniaki.pl

Telefon: 609 085 779

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl