Wybierz miasto:

Miasto:

Urocze dodatki i bajeczne czapki

Sezon na czapki w pełni. Pomimo, że są one teraz dostępne na każdym kroku, szukałam dla swoich dzieci czegoś wyjątkowego. I tak trafiłam na Pętelkowe trendy- mamę, która własnoręcznie, z ogromną pasją szyje dla dzieci urocze czapeczki, turbany i opaski na każdą porę roku, ale również leginsy i spódniczki dla małych księżniczek.

 

 

 

    W ofercie Pętelkowe trendy znalazłam zestawy zarówno dla syna jak i córki.   

 

 

Dla chłopca urzekła mnie czapka khaki z uszkami misia na podwójnym materiale, dzięki czemu nawet w chłodniejsze jesienne dni nie jest mu w niej zimno. Do tego dobrałam komin wciągany przez głowę oraz opaskę na cieplejsze dni, która osłoni mu uszka.   

 

 

 

Dla córeczki postawiłam na coś wyjątkowego- kwiecisty turban z chustką, który również doskonale sprawdza się w chłodne dni. 

Jest tak śliczny, że przykuwa uwagę innych mam, które dopytują o jego kupno.   

 

Tutaj wybór już nie był  dla mnie prosty, z uwagi na rodzaje czapeczek jak i wzorów dostępnych na stronie, z jakich mogło powstać nakrycie głowy. Wszystkie są tak piękne, że aż trudno się zdecydować!

 

 

 

Przeglądając fanpage Pętelkowe trendy moją uwagę zwróciły także opaski bezuciskowe, w sam raz dla mojej małej księżniczki, które rewelacyjnie pasują zarówno "na co dzień", jak i na uroczyste wyjścia.

 

Początkowo bałam się, że córeczka będzie zdejmowała je z głowy, ale zupełnie jej nie przeszkadzają i prezentuje się w nich cudownie.

 

 

 

To z tego jestem w szczególności zadowolona to jakość otrzymanych produktów, która jest naprawdę bardzo dobra. Wiem, że czapeczki i kominy posłużą dzieciom długo, a to się ceni.

 

Wszystkie zamawiane produkty szyte są na indywidualnie zamówienie, zgodnie z rozmiarówką dziecka, także macie pewność, że wszystko będzie pasowało, jak trzeba.

 

 

 

 

Polecamy Pętelkowe trendy wszystkim rodzicom!

 

 

 

 

 

PĘTELKOWE TRENDY

FB: https://www.facebook.com/petelkowetrendy

IG: https://www.instagram.com/petelkowe_trendy/

E-mail: petelkowetrendy@int.pl

Telefon: 607 393 275    

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl