Wybierz miasto:

Miasto:

Wspaniała Przytulanka

Przytulanki to bardzo często przyjaciele naszych dzieci, z którymi trudno im się rozstać. Są z nimi w chwili radości i smutku. Dla mojego synka takim małym przyjacielem został konik od Szarotka- Art.

 

 

Nasz konik to Przytulanka mająca ok 45 cm wysokości. Wykonana jest ręcznie z bawełnianej włóczki, z wielką starannością i pasją, którą widać w  każdym kawałku. Jak na Przytualnkę przystało, jest bardzo miły w dotyku.

 

 

Wypełniony jest antyalergiczna silikonową kulką, która powoduje, że w przypadku zabrudzenia śmiało mogę włożyć go do prania, a kulka nie zbija się i wszystko pozostaje na swoim miejscu. Oczy konika zrobione są z bezpiecznych zacisków, więc nie muszę obawiać się, że wypadną podczas zabawy. Również włóczka z której zrobiony jest ogon i grzywa konika trzyma bardzo mocno.  

 

  

 

Kiedy konik dotarł do Naszego domu, synek przywiał go z ekipą innych maskotek, ciesząc się ogromnie z pluszowego zwierzaka, który towarzyszy mu podczas spacerów oraz z którym dzieli swoje łóżeczko. Natomiast ja podziwiam jakie wspaniałe cuda tworzy SZAROTKA-ART, ponieważ do wykonania takiej Przytulanki potrzebny jest duży talent, który, jak widać, Pani Magdalena posiada.       

 

 

Więcej wzorów tych cudownych Przytulanek znajdziecie na stronie:

https://www.facebook.com/szarotkaart/

 

 

 

 

Szarotka- Art

 

SZAROTKA- ART

WWW: https://www.facebook.com/szarotkaart

E-mail: szarotka-art@wp.pl

Telefon: 696 552 306  

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl