Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Zabawa z Kobbi Woods bez końca

Zająć na dłużej swoje dzieci to wyzwanie. Dodatkowo je przy tym uspokoić i wyciszyć to już Mont Everest dla rodziców. My znaleźliśmy coś idealnego, co łączy te dwie potrzeby- klocki konstrukcyjne od Koobi Woods.

 

 

W klockach jest coś naprawdę magicznego. Gdy je rozkładamy to w domu zapada grobowa cisza. Każdy tworzy swoją konstrukcję w skupieniu. Potem każdy dodaje komuś jeszcze coś od siebie i tworzą się spektakularne dzieła. A klocki to nic innego jak prostokątne drewniane bloki tej samej wielkości – proste i genialne w swoim rozwiązaniu.

 

Bardzo podoba mi się, że klocki mają nieograniczoną ilość kombinacji układania i tylko od naszej wyobraźni i sprytu zależy, jak je wykorzystamy. 

 

 

Nasza córeczka początkowo wykonywała bardzo proste układanki, ale z czasem to ona nas rodziców zachwycała swoimi pomysłami i abstrakcyjnymi rozwiązaniami. Jednym z pierwszych jej pomysłów były mebelki dla lalek Barbie:) 

 

Rewelacyjne jest to, że uwielbia je układać i je w tym całą sobą, ale również uwielbia burzyć swoje konstrukcje i ma kupę frajdy z tego. 

 

 

 

Nie wierzycie, że - klocki konstrukcyjne  są takie wspaniałe? Zobaczcie na nasze filmiki i to , jak się świetnie bawiliśmy:

 

Zobacz jeden krótki tutaj oraz tu. 

 

 

 

Musimy przyznać, że jest to zabawka jedna z lepszych, na jakie trafiliśmy do tej pory. Zabawa klockami od początku nie jest oczywista i wymaga od dziecka sporej wyobraźni. 

 

Każdy z nas musiał kombinować, jak bez dodatkowych wspomagaczy w postaci kleju, kołków etc. zbudować ciekawą budowlę, która się zaraz nie rozburzy. 

 

Razem zaczęliśmy grać nimi w popularną Jenge. Budowaliśmy ogromną wieżę, a następnie po kolei każdy z nas wyciągał po jednym klocku z dowolnego jej piętra i uważając przy tym aby nie zawalić całej konstrukcji. 

 

Oczywiście hitem było również u nas Domino, które nie raz układaliśmy przez cały pokój! 

 

 

 

Samo tworzenie sprawia ogromną radość i uczy, że najmniejszy błąd, jaki popełniliśmy na początku może skończyć się " katastrofą budowlaną".  Nauka jedna szybko wchodzi w krew, dlatego z czasem można tworzyć coraz bardziej fantastyczne budowle, które mogą się rozrastać wszerz lub wzdłuż. 

 

Zdecydowanie klocki od Kobbi Woods uczą cierpliwości, wytrwałości i abstrakcyjnego myślenia pobudzając przy tym kreatywność. 

 

 

 

 

Nie wiem, czy wiecie, ale takiego myślenia, jakie wymagają od nas klocki uczy się na studiach inżynierskich czy budowlanych!  

 

 

To, co musicie wiedzieć, że klocki są bezpieczne dla dzieci, dzięki swoim wymiarom-  klocki te uniemożliwiają połknięcie. Są wykonane wyłącznie z naturalnego drewna i nie używa się lakierów jak i innych substancji barwiących, Klocki spakowane są w elegancki i praktyczny lniany worek. 

 

Są idealnym prezentem na zbliżający się Dzień Dziecka. 

 

 

 

KOCHANI!! OD 23 MAJA DO 25 MAJA MOŻECIE WYGRAĆ NA NASZYM INSTAGRAMIE bony o wartości 200 zł na cokolwiek ze sklepu, do wykorzystania przez 14 dni:

 

 

Portal Rodzinny BabyGo #babygo (@babygo.portal) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

 

 

https://koobiwoods.pl/   kontakt@koobiwoods.pl   531 441 663 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl