Wybierz miasto:

Miasto:

Zabawki idealne do ogrodu

Za oknem już wiosna, więc to idealna pora, aby zaopatrzyć Wasze dzieciaki w zabawki do ogrodu. My proponujemy zabawki ze sklepu Bobasowy Świat, które po umyciu również idealnie sprawdzą się podczas zabawy w domu, a do tego są zabawkami ekologicznymi.

 

 

Wspaniałe zabawki znajdziemy w kolekcji Green Bean firmy Dantoy.

Kolekcja ta jest wyjątkowa ponieważ firma używa do produkcji swoje własne nadmiary materiałów, przez co każda zabawka jest unikatowa, a w zależności od zmieszanych kolorów i resztek materiałów, zabawki mogą trochę różnić się miedzy sobą. Oczywiście wykonane w 100 % z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym oraz certyfikatem Nordic Swan, który spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 

 

Podczas zabaw w ogrodzie podstawą jest wiaderko. To z firmy Green Bean o pojemności 2,5 litra, idealne nada się do zabawy w piasku. Do wiaderka przyda się również łopata i grabie, a także auto wywrotka XXL, które ma aż 70 cm długości i gwarantuje długie godziny zabawy. Skrzynia ładunkowa w tym autku jest podnoszona i pomieści dużo piasku oraz wszystkie zabawki do piaskownicy, dając przy tym dzieciom masę radości. Jeśli w trakcie zabawy dziecko postanowi zmienić się w ogrodnika lub będzie chciało pomóc w podlewaniu kwiatów warto mieć pod ręką małą konewkę, która zmieści 1,5 litra wody.

 

 

Dla małych fanów gotowania w Bobasowym Świecie nie mogło zabraknąć zestawu do gotowania składającego się z z garnka z przykrywką, patelni, rondelka, sitka, dużej łyżki i nabieraka, zestawu obiadowego w sam raz dla 4 osób w skład którego wchodzą talerzyki, kubeczki, łyżki, widelce, noże oraz z garnek z przykrywką, czy profesjonalnego zestawu kawowegow którym nie pominięto żadnego elementu znanego dorosłym (talerzyki, filiżanki, łyżeczki, dzbanek do kawy i na śmietankę oraz cukierniczkę z przykrywką)Wszystko to oczywiście zrobione zostało z  w 100% z przetworzonego tworzywa sztucznego. Dzięki tym wspaniałym zestawom, maluchy będą mogły gotować bez końca, a my rodzice doskonale wiemy, jak świetnie gotuje się „potrawy” z wody i piasku.

 

 

Podczas zabawy na dworze przyda się również pojazd, na którym dziecko będzie mogło przemieszczać się, mając przy tym mnóstwo frajdy. Tutaj polecamy GREEN BEAN Quad dziecięcy. Jest to solidny pojazd z prostą funkcją sterowania i zaczepem do przyczepyJest bardzo stabilny i będzie mega zabawką w domu i ogrodzie! 

 

 

 

Wszystkie zabawki Dantoya doskonale nadają się dla dzieci powyżej 2 lat i można myć je w zmywarce. Zatem każda może posłużyć do zabawy zarówno na dworze, w piaskownicy czy w kałużach, a później umyta w zmywarce lub pod bieżącą wodą, służy do zabawy w domu. Są bardzo trwałe i wytrzymałe więc przetrwają przez długie lata, od wiosny do zimy.  

 

 

 

 

Wszystkie wymienione powyżej zabawki znajdziecie tutaj:  https://bobasowyswiat.pl/category/?q=green+bean#top

 

 

 

 

 

Bobasowy Świat

BOBASOWY ŚWIAT

WWW: http://www.bobasowyswiat.pl/

E-mail: karolina.sulkowska2@gmail.com

Telefon: 506 340 261

 

  

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl