Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

STREET WORKOUT - najnowsza forma aktywności fizycznej dla mamy i taty

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA zaprasza rodziców do ćwiczeń i zadbania o siebie

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA posiada jedyną w Krakowie siłownię, która ma strefę STREET WORKOUT - najnowszą formę aktywności fizycznej, polegającą na wykonywaniu ćwiczeń z ciężarem własnego ciała głównie na drążku i poręczach, wykonaniu podciągań, dynamicznych ewolucji oraz figur zaczerpniętych z gimnastyki.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań rodziców trenerzy mogą zaproponować Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, redukujące tkankę tłuszczową (odchudzanie) lub zwiększające masę mięśniową. Szeroki asortyment sprzętu pozwoli na dobór ćwiczeń na określone partie mięśni.

 

Trening personalny

 

Forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty ,która daje gwarancję realizacji celu jaki sobie postawiłeś. Wystarczy ,że określisz potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener przygotuje program treningowy oraz dietetyczny. Będzie czuwał nad jego realizacją i dopilnuje byś osiągnął co zamierzyłeś. Nie ma skuteczniejszego i szybszego sposobu realizacji Twojego celu niż trening. Indywidualny program treningowy Przeprowadzając rozmowę z klientem trener dobiera odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości program treningowy - może być on realizowany w siłowni, na basenie lub w plenerze. Dla uzyskania szybszych efektów trener ustala indywidualną dietę i suplementację.

 

Jak wygląda trening personalny?

 

Trener przeprowadza treningi z klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to, żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA dysponuje nowoczesną salą wyposażoną w profesjonalny sprzęt.

W siłowni panuje miła atmosfera, dzięki której każdy z przyjemnością będzie ćwiczyć. Doświadczony instruktor dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń do osiągnięcia wyznaczonego celu biorąc pod uwagę możliwości ćwiczącego. Posiadamy duży wybór karnetów.

 

Siłownia czynna jest:

Codziennie w godzinach:06:30 -22:00.

 

ZADZWOŃ TEL.511-715-824 I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z TRENEREM

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA

ul. Kolna 2; 30-381 Kraków

http://kolna.pl

Więcej informacji i możliwości oceny znajdziecie na naszej stronie: https://babygo.pl/firma/osrodek-sportu-kolna/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl