Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Cudowne atrakcje na weekend w Krakowie

2019-08-27

Kochani rodzice szykuje się naprawdę bogaty program na najbliższy weekend. Portal BabyGo  będzie w kilku miejscach, ale już żałujemy, że nie skorzystamy z wszystkich atrakcji dla dzieci w Krakowie. Cudownie, że nasze miasto tak nas rozpieszcza przeróżnymi piknikami rodzinnymi, wydarzeniami. Zapraszamy do lektury i wybrania dla siebie najlepszych atrakcji rodzinnych.  

 

 

Wielkie otwarcie Akademia Kropki

Wielkie otwarcie Akademia Kropki  

Zapraszamy do wspólnej zabawy i otwarcia z nami Akademii! Razem z Portal Rodzinny BabyGo przygotowaliśmy dla dzieci i rodziców wspaniałe atrakcje i liczne nagrody i atrakcje. Będziecie mogli wygrać bilety do wielu wspaniałych miejsc. Poza tym
- Mania Pływania oraz Ampa - Park Rozrywki dla Dzieci przygotują dla dzieci wspaniałe atrakcje!
Dodatkowo Fundacja 3-4-Start przygotowała mnóstwo NIESPODZIANEK i rewelacyjnych warsztatów!

Wstęp jest wolny.

 

https://www.facebook.com/events/701886730326120/

 

 

Pierwszy dzwonek - Targi edukacyjne 2019

 

       

Szukasz zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka? Chcesz rozwinąć swoją pociechę twórczo na zajęciach artystycznych, pamięciowych, językowych lub matematycznych? Wielu wystawców i instruktorów w jednym miejscu to najlepsza okazja by z pierwszej ręki zasięgnąć informacji o tym jak ciekawie i twórczo spędzać wolne popołudnia. Przyjdź do Dworku Białoprądnickiego w niedzielę 1 września na Targi edukacyjne pierwszy dzwonek! Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do godz. 18.00.

W niedzielę, 1 września poznasz instruktorów i porozmawiasz z wystawcami - będzie to najlepsza okazja by z pierwszej ręki zasięgnąć informacji o tym jak ciekawie i twórczo spędzać wolny czas i ciekawie rozwijać pasje dziecka.

Niezapomniane wrażenia zapewnią pokazy rugbystów, Krakowkskiego Klubu Karate Tradycyjnego, Szkoły Wushu, co na pewno zachęci Wasze pociechy do uczestnictwa w zajęciach.

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki zaprezentuje swoje pracownie plastyczne, a dworkowe Kluby swoją kompletną ofertę.

Energię na cały rok szkolny dostarczy Krakowska Formacja Batucadowa- Sorrir Por Favor! tworząca korowód wokół Dworku.

 

https://www.facebook.com/events/610308159495354/

 

 

DNI OTWARTE 31.08 i 07.09.2019 w LEONARDO SCHOOL/LEADER SCHOOL

DNI OTWARTE 31.08 i 07.09.2019 w LEONARDO SCHOOL/LEADER SCHOOL  

Relacje z naszymi Uczniami są dla nas niezwykle ważne. Oprócz głównego celu naszych spotkań z dziećmi - jakim jest nauka języka obcego - dobrze znamy pasję naszych Uczniów i ich problemy. Wiemy co ich motywuje i jak zachęcić ich do pracy. Czasami jesteśmy powiernikami ich sekretów, a czasem wysłuchujemy najnowszych newsów ze szkoły. To chyba najlepsze świadectwo na to, że dzieci czuja się u nas bardzo swobodnie.

 

Poznaj nas 31 sierpnia 2019 (sobota) od godziny 10:00 zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się przy ul. Urbanowicza 10a w Krakowie. Będziecie mogli zaglądnąć do każdej sali, porozmawiać z Lektorem i wziąć udział w otwartych lekcjach pokazowych programu Leo English.

 

Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne: 12 658 61 15 lub mailowe: krakow@leaderschool.pl

 

https://www.facebook.com/Leader.School.Krakow/

 

Zajęcia pokazowe - Smyko-Multisensoryka®

Zajęcia pokazowe - Smyko-Multisensoryka®

 

! Serdecznie zapraszamy na zajęcia pokazowe - Smyko-Multisensoryka® !
Sobota 31 sierpnia godz. 10.00
Cena tylko 20 zł.

Obowiązują zapisy. ;)

Zajęcia dla dzieci w wieku 0,6 - 3 lat + rodzic/opiekun prowadzone przez certyfikowanego trenera SI.

Na zajęciach tych poprzez zabawę i proste aktywności stymulujemy wszystkie 7 systemów zmysłowych zgodnych z teorią integracji sensorycznej.

Program Smyko-Multisensoryka® dba o to, żeby jak najlepiej wspierać rozwój maluszków oraz edukować rodziców: jak w prosty sposób, poprzez zabawę wspierać rozwój własnego dziecka na co dzień. Czerpiąc przy tym dużo radości i satysfakcji ze wspólnej zabawy.

http://www.widzimisie-krakow.pl/

 

 

Koncerty Promenadowe dla dzieci: „Magiczny świat bajek”

Koncerty Promenadowe dla dzieci: „Magiczny świat bajek”

Krakowskie Forum Kultury serdecznie zaprasza na koncert „Magiczny świat bajek”, który odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 11:00 w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte.

 

W sobotnie przedpołudnie odbędziemy niezwykłą muzyczną podróż w świat ulubionych bajek Disneya. Zwiedzimy Stumilowy Las w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskoczymy na latający dywan wraz z Aladynem i dolecimy aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej sawannie, gdzie panuje Król Lew, a potem ochłodzimy się w mroźniej Krainie Lodu...

 

Wystąpią : Anna Jakiesz-Błasiak oraz Mikołaj Miko Król – niezwykły duet artystów z bogatym doświadczeniem w zakresie animacji i edukacji muzycznej. Często występują w sztukach teatralnych dla dzieci i współpracują z wieloma instytucjami oraz ośrodkami kulturalnymi w Polsce.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).

 

https://www.facebook.com/events/652357488617015/

 

 

CyrKawiaRnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

CyrKawiaRnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta już po raz piąty zorganizuje cyrkową kawiarnię plenerową. W CyrKawiaRni goście będą mogli usiąść przy stolikach, na kocykach i poduszkach, zamówić nieodpłatnie bezalkoholowe tematyczne drinki np. Raj dla cyrkowca, Clown z głową w chmurach, Skok Akrobaty i zdrowe przekąski. Ponadto będzie udostępniony grill, do przygotowania przez uczestników we własnym zakresie drobnych przekąsek. Strefa odpoczynku przy klimatycznej muzyce będzie wzbogacana pokazami cyrkowymi na mini scenie. Wystąpią: w spektaklu cyrkowym Nibyluk. Słońce w kuli Cyrk-O-Maniacy z Klubu 303, w pokazie na Kole Reńskim Julia Bogusław - uczennica trzeciego roku Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, w pokazie na drabinie cyrkowej - Tomasz Krawczyk, uczestnik a następnie instruktor zajęć cyrkowych w Klubie 303, obecnie uczeń pierwszego roku Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Od godziny 19.30 Goście CyrKawiaRni będą mieli okazje zrelaksować się i obejrzeć filmy w plenerowym kinie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także promocja działań Klubu 303 na rok 2019/2020.

 

Wstęp wolny!

 

https://www.facebook.com/events/2418730185073638/

 

 

Co mogą smoki, a czego nie, zaraz dowiesz się!

Co mogą smoki, a czego nie, zaraz dowiesz się!


Mieszkańcy leśnej polany, Smoczek Obiboczek i Skrzacik Pomponik, przeżywają wspólnie zabawne sytuacje. Bywają nieposłuszni i niegrzeczni, co powoduje pewne kłopoty, ale wszystko kończy się dobrze. Dowiadują się, jak ważna jest kultura osobista, dobre wychowanie i co wspólnego ma z nimi czytanie książek. W drodze towarzyszą im Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne, wielobarwne postaci tego spektaklu w dwóch odsłonach.

Przedstawienie składa się z elementów teatru żywego aktora oraz teatru kukiełkowo-lalkowego.

W czasie spektaklu Dzieci zostają zaproszone na scenę, współtworząc opowiadaną bajkę. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia! Po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/co-moga-smoki-a-czego-nie-zaraz-dowiesz-sie-goscinnie-teatr-otwarty,7337?eventId=153919

Rezerwacja biletów: 570 252 555

Bilety: 20 zł

Zapraszamy!

 

https://www.facebook.com/events/613110992549469/

 

 

Maraton SUPERBOHATERÓW! Po raz pierwszy w ScreenX!

 

 

Rusza sprzedaż biletów na maraton filmowy w najbardziej innowacyjnej sali kinowej w Polsce! Zobacz starcie superbohaterów Marvela i DC Comics w przełomowej technologii SCREENX! Fani filmów: Aquaman, Spiderman: Daleko od domu, Kapitan Marvel i Czarnej Pantery, będą mogli raz jeszcze napawać się ich supermocami - tym razem jednak, aż na trzech ekranach! Maraton Superbohaterów w SCREENX to z pewnością wydarzenie, którego nie może przegapić prawdziwy kinomaniak, tym bardziej, że im więcej filmów zapragniesz zobaczyć, tym mniej zapłacisz za film! To się opłaca! Przyjdź do Cinema City
w Galerii Mokotów 29 sierpnia, poczuj niespotykaną dotąd głębię filmów i włącz się do akcji razem z superbohaterami! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie
www.cinema-city.pl/static/pl/pl/screenx-maraton.

 

Dokładne informacje: https://babygo.pl/atrakcje-dla-rodzicow/maraton-superbohatero-w-po-raz-pierwszy-w-screenx-

 

 

Zapraszamy do Parku Wola

 

Zapraszamy codziennie!

 

Najciekawszy i jedyny taki PARK ROZRYWKI w Krakowie dla całej rodziny! W Parku Wola znajdziecie: 
- park trampolin, 
- park linowy dla dzieci i dorosłych, 
- ściankę wspinaczkową, 
- tyrolki, 
- tubing, 
- quad safari!  

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:  https://www.facebook.com/ParkWola/  

 

 

Look na szkołę w Galerii Bronowice

 

 


Galeria Bronowice zaprasza do udziału w wydarzeniu rozpoczynającym nowy rok szkolny 2019/2020. Udowadniamy, że powrót do szkoły może być naprawdę ekscytujący! „Look na szkołę!” to event łączący świetną zabawę, atrakcyjny pokaz mody dziecięcej i nagrody za zakupy.

NA AKCJĘ SKŁADAJĄ SIĘ:

1. NAGRODY ZA ZAKUPY – do pierwszych 150 osób, które zrobią zakupy za minimum 150 zł trafią karty podarunkowe Galerii Bronowice.

Za każde wydane 150 zł (maksymalnie 3 paragony z wyłączeniem hipermarketu Auchan) klient otrzymuje kartę podarunkową o wartości 50 zł. Klient musi przyjść do punktu konkursowego i okazać paragon hostessie, a w zamian za to odebrać kartę podarunkową.

2. POKAZ MODY DZIECIĘCEJ - Podczas pokazu mody sklepy odzieżowe zaprezentują nową kolekcję dziecięcą jesień-zima 2019/2020. Podczas pokazu mody prowadzącego uzupełnią dodatkowe „osoby” - robot humanoidalny.

3. KONKURSY -  Podczas eventu odbędą się konkursy dla dzieci i rodziców, w których do wygrania będą nagrody przekazane od najemców i Galerii Bronowice.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

 

https://www.facebook.com/events/2087751598185083/

 

 

 

Gry graficzne – wakacyjny cykl warsztatów rodzinnych

 

 

Gry graficzne to przestrzeń wspólnego działania twórczego na styku dyscyplin.

Maszyna z krzeseł? Buty na kołach rowerowych? Ogromna trąba? Dzięki obiektom teatralnym z kolekcji Cricoteki budzi się wyobraźnia. Pomysły w tej wyobraźni kiełkują, łączą i przekształcają się w pieczątki, druki na tkaninach, wycinanki, działania znane i nieznane. Pomysły zmieniają się w przygody.

Podczas wakacyjnych warsztatów kolekcja obiektów Kantora stanie się inspiracją do twórczych działań graficznych, bacznej obserwacji otoczenia, eksperymentów z kolorem i kształtem, tworzenia ogromnych instalacji i gier.

Program warsztatów rodzinnych tworzony jest z myślą o aktywnym współuczestnictwie juniorów (dzieci) i seniorów (opiekunów, rodziców, dziadków).

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci: https://www.facebook.com/events/346205969377409/

 

Rodzinny Wypad do Krakowska Jaskinia Solna

 

 

Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa, to idealne miejsce na rodzinny wypad! Do Waszej dyspozycji oddajemy naszą największą rodzinną jaskinię, z ruinami solnego zamku, ekologicznymi zabawkami, książeczkami i kolorowankami. Posiadamy atrakcyjną ofertę cenową! W każdy wtorek i czwartek dzieci z seansów korzystają BEZPŁATNIE*, w pozostałe dni za jedyne 6 ZŁOTYCH**, dzieci do 3 roku życia zawsze wchodzą ZA DARMO . Chcesz przyjść caaałą rodziną? Skorzystaj z oferty biletów rodzinnych lub jeśli posiadasz - Karty Dużej Rodziny.

No i, czekamy na Was codziennie (nawet w każdą niedzielę :)) - na seanse z dziećmi, zapraszamy od 10:00 do 18:00 włącznie - wcześniejsza rezerwacja jest obowiązkowa!

 

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci: https://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

 

 

Kamyczki Patyczki zapraszają dzieci i rodziców

 

Brak dostÄpnego opisu zdjÄcia.

 

Zapraszamy do zabawy w naszej salce przez cały tydzień.

 

Organizujemy wyjątkowe urodziny, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla mam oraz warsztaty tematyczne!

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą!

 

Szczegóły atrakcji dla dzieci:

 

https://kamyczkipatyczki.pl/

 

 

Jeśli wolicie bardziej aktywny wypoczynek, np. góry lub chcecie pojechać gdzieś za Kraków to polecamy kilka bardzo interesujących i sprawdzonych miejsc:

 

https://babygo.pl/wakacje-z-dzieckiem-2019

 

 

Jeżeli chcecie odpocząć nad wodą to zapraszamy do poniższych miejsc, gdzie się ochłodzicie i wypoczniecie:

 

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/gdzie-nad-wode-w-taki-upal-

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl