Wybierz miasto:

Miasto:

Super atrakcje dla dzieci w listopadzie

2021-11-03

Listopad w Krakowie dla dzieci zapowiada się ciekawie. Zapraszamy rodziców i dzieci na wspaniałe wydarzenia, atrakcje i do wyjątkowych miejsc, gdzie nie tylko można miło spędzić czas, ale i dużo się nauczyć. 

 

 

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W LISTOPADZIE

 

 

13 listopada, godz. 12:00 
Spacer (nie tylko) dla najmłodszych „Gdyby król Krak jeździł tramwajem...”

Uczestników spaceru  zabierzemy w czasy, kiedy Krakowem zarządzał legendarny król Krak. Przewodnik opowie krakowskie legendy, historię insygniów królewskich i wiele innych ciekawostek!

Spacer połączony będzie z elementami gry - wszystkich uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, zaprosimy do wcielenia się w rolę legendarnych postaci.

Prowadząca: Jadwiga Marchwica

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Obowiązują zniżki SPRAWDŹ


14 listopada, godz. 11:00 
Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich 

12:00 - Spacer „Prezydenci, którzy zmieniali Kraków” - część 2
Decyzje dawnych prezydentów Krakowa wpłynęły bezpośrednio na kierunek rozwoju miasta. Wiele z nich dotyczyło inżynierii miejskiej, w tym rozwój wodociągów miejskich, gazowni, elektrowni czy komunikacji. Druga część „prezydenckiego” spaceru przybliży działalność prezydentów z okresu międzywojennego.
Prowadzenie: Wojciech Zabielski
13:00, 15:00 - Strefa Kreatywności „Budujemy słynne muzea świata” - warsztaty dla młodych budowniczych
14:00 - „Spacerem po Zajezdni” oprowadzanie po terenie muzeum z przypomnieniem historii miejsca oraz zwiedzanie wystaw z przewodnikiem
16:00 - Gra miejska SPINGO - Mobilność - „W poszukiwaniu skarbu MIMu”

Wstęp: 1 zł 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

21 listopada, godz. 12:00
Spacer „Międzynarodowy Rok Kolei”

W historii kolei w Krakowie kryje się wiele ciekawostek, na przykład czemu nasze miasto pominięto w budowie kolei warszawsko-wiedeńskiej? Kto budował wiadukty i mosty kolejowe? I dlaczego pewien bogacz umieścił pociąg w attyce swojej kamienicy?

Prowadzenie: Wojciech Zabielski


Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Obowiązują zniżki SPRAWDŹ


27 listopada, godz. 13:00
Warsztaty techniczne „Budujemy eko-kolejki!”

Stworzymy ekologiczne pojazdy, do ich budowy użyjemy materiałów z recyklingu.  


Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Obowiązują zniżki SPRAWDŹ

28 listopada, godz. 12:00 
Gra miejska SPINGO ,,Mobilność - V - Prędkość.”

Gra polega na odkrywaniu ciekawostek związanych z mobilnością. Dowiemy się czym poruszano się w Krakowie w XVIII w., a czym na początku XX w.  Obliczymy ile paliwa zużywały najstarsze auta i kiedy na krakowskich ulicach pojawiły się pierwsze autobusy. Trasa gry wiedzie punktami znajdującymi się na Krakowskim Szlaku Techniki.


Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Obowiązują zniżki SPRAWDŹ

Od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 - 18:00 zapraszamy do Strefy kreatywności.


Informacje i zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00 telefonicznie - 12 428 66 00 wew. 11 lub mailowo - rezerwacja@mim.krakow.pl.

 

 

 

Relaksacyjne Soboty w listopadzie

 

 

Spędź listopad razem z nami i nie daj się jesiennej chandrze! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 4 relaksacyjne soboty, którym towarzyszyć będą wyjątkowe wydarzenia i promocje. Przyjdź do nas i zobacz jak bardzo jesień może być dla Ciebie dobra i ciepła.

     

13 listopada

Leniwa sobota? Nie u nas! Przyjdź do LaLoby i skorzystaj z wejścia na 2 zajęcia lub z wybranych zajęć i 1 urządzenia do modelowania sylwetki za jedno z skreślenie z karnetu/odbicie z karty systemu partnerskiego.      

20 listopada

Jesienna uczta dla skóry i zmysłów. Nasz gabinet kosmetyki i wellness będzie rozpieszczać tego dnia dyniowym masażem twarzy z maską algową za jedyne 99 zł!      

27 listopada

Zamknij oczy i zrelaksuj się. Skorzystaj z fantastycznych masaży, które nie tylko Cię odprężą, ale wpłyną także korzystnie na Twoje zdrowie. Wybierz facelifting, masaż klasyczny lub relaksacyjny. Każdy wybór będzie dobry! Tylko tego dnia czekają na Was promocyjne ceny:

 

60-minutowy masaż klasyczny w cenie 60 zł zamiast 120 zł
60-minutowy masaż świecą, masłem shea, olejkiem w cenie 80 zł zamiast 135 zł
60-minutowy masaż gorącymi kamieniami w cenie 120 zł zamiast 170 zł
30-minutowy masaż twarzy w cenie 70 zł zamiast 100 zł
45-minutowy facelifting, czyli masaż połączony z tapingiem twarzy w cenie 85 zł

 

 

Repertuar teatru dla dzieci

 

 

SOBOTA 13.11.2021

TEATR OTWARTY – TRĄBA SŁONIA SALOMONA GODZ. 11.00 Teatr Otwarty zaprasza na spektakl - „Trąba Słonia Salomona". Ten kolorowy, zabawny spektakl opowiada o przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej Małpki Bili Bili. W kolejnych trzech odsłonach przedstawienia poznajemy historię przyjaciół, którzy pewnego razu, po wielkiej kłótni, postanawiają zastawić na siebie pułapkę. Jesteście ciekawi, co stanie się dalej? Dowiecie się tego oglądając spektakl Teatru Otwartego, który przeniesie Was do wspaniałej, afrykańskiej krainy, wypełnionej muzyką i barwnymi kostiumami. „Trąba Słonia Salomona" zawiera elementy teatru żywego aktora oraz teatru lalkowego. W czasie spektaklu Dzieci mogą wystąpić na scenie, stając się bohaterami bajki. Doskonała zabawa gwarantowana!   SOBOTA 13.11.2021 TEATR OTWARTY - ŚWIAT KSIĘCIA ALBINKA, CZYLI PLANETA ZAGADEK GODZ. 13.30 Królewska rodzina zamieszkuje odległą gwiazdę Bibu. Historia skupia się na dwojgu młodych bohaterów: księżniczce Balbince i księciu Albinku. Między rodzeństwem nie układa się najlepiej – przynajmniej do momentu, w którym nie wyruszą w daleką podróż i nie spotkają całej plejady niezwykłych postaci: Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego i Bankiera Wielkichliczb. Czy rodzeństwu uda się rozwiązać wielką zagadkę, a jednocześnie znaleźć wspólny język? Świat Księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek to wspaniałe widowisko, które pozwoli dzieciom przenieść się na moment w kosmos, a ponadto z łatwością rozpoznać się w małych bohaterach spektaklu. Dzieci będą miały również możliwość współuczestniczenia w rozwoju akcji i poznania kulisów pracy aktora.  

SOBOTA 13.11.2021

TEATR OTWARTY - CO MOGĄ SMOKI A CZEGO NIE ZARAZ DOWIESZ SIĘ GODZ. 15.30 Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów, to wesoła historię przyjaciół Smoczka Obiboczka i Skrzacika Pomponika mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi mali bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie i tak wszystko kończy się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszę się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie. Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

BILETY: 20 ZŁOTYCH, 

Rezerwacja biletowa  (500)289881, (570)252555, email: rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl https://www.facebook.com/teatr.otwarty/  https://www.facebook.com/teatrszczescie

   

 

 

 

Aktywne czytanie. „Ucho”

 

 

W sobotę 20 listopada o godzinie 12 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK  zaprasza dzieci do ósmego roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki Ucho autorstwa Piret Raud w tłumaczeniu Anny Michalczuk-Podlecki (Wydawnictwo Finebooks).

 

Słuchanie jest podobno bardzo trudne. Robi się jeszcze trudniejsze, kiedy mamy do tego tylko jedno, osamotnione Ucho. Nie damy jednak za wygraną i spróbujemy razem z Uchem odkryć magię słuchania, nawet jeśli stracimy przy tym resztę głowy. Razem z naszym bohaterem wyruszymy w drogę, dzięki której odkryjemy samych siebie.

 

Na warsztatach Aktywne czytanie lekturę uzupełniają zabawy angażujące różne zmysły początkujących czytelników. Proces wspólnego czytania jest przeplatany krótkimi działaniami plastycznymi, ruchowymi i sensorycznymi, które pomagają uczestnikom zanurzyć się w lekturze. Dzięki zajęciom mają oni okazję nie tylko zapoznać się z pięknie ilustrowanymi opowieściami, ale także dostrzec w książce możliwość przygody.

 

Więcej informacji tutaj

 

 

Spaceruj z MIM w listopadzie

 

 

6 listopada, godz. 12:00
Spacer „Historia krakowskich tramwajów” Opowieść rozpocznie się od omnibusów konnych, a zakończy na tramwajach elektrycznych. Nie zabraknie też historii o zaczarowanej dorożce i zaczarowanym dorożkarzu - Janie Kaczarze.
Prowadzenie: Wojciech Zabielski   10 listopada, SPINday godz. 12:00 - Spacer „W LEMbiryncie przyszłości - śladem Lema”  

 

13 listopada, godz. 12:00
Spacer (nie tylko) dla najmłodszych „Gdyby król Krak jeździł tramwajem...” Uczestników spaceru zabierzemy w czasy, kiedy Krakowem zarządzał legendarny król Krak. Przewodnik opowie krakowskie legendy, historię insygniów królewskich i wiele innych ciekawostek! Spacer połączony będzie z elementami gry - wszystkich uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych, zaprosimy do wcielenia się w rolę legendarnych postaci.
Prowadząca: Jadwiga Marchwica  

 

14 listopada, godz. 11:00
Dzień Otwartych Drzwi Muzeów Krakowskich 12:00 - Spacer „Prezydenci, którzy zmieniali Kraków” - część 2
Decyzje dawnych prezydentów Krakowa wpłynęły bezpośrednio na kierunek rozwoju miasta. Wiele z nich dotyczyło inżynierii miejskiej, w tym rozwój wodociągów miejskich, gazowni, elektrowni czy komunikacji. Druga część „prezydenckiego” spaceru przybliży działalność prezydentów z okresu międzywojennego.
Prowadzenie: Wojciech Zabielski    

 

21 listopada, godz. 12:00
Spacer „Międzynarodowy Rok Kolei” W historii kolei w Krakowie kryje się wiele ciekawostek, na przykład czemu nasze miasto pominięto w budowie kolei warszawsko-wiedeńskiej? Kto budował wiadukty i mosty kolejowe? I dlaczego pewien bogacz umieścił pociąg w attyce swojej kamienicy?
Prowadzenie: Wojciech Zabielski     Prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Informacje i zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-16:00 telefonicznie - 12 428 66 00 wew. 11 lub mailowo -

 

rezerwacja@mim.krakow.pl

 

 

 

Czas Mamy

Listopadowe spotkanie OnLine z ekspertkami.

 

 

wtorek 16.11.2021 godz. 12:00-13:00

Od wielu miesięcy, a być może lat, starasz się o dziecko ze swoim partnerem, ale bezskutecznie. Byliście poddawani już wielu badaniom, stosowaliście liczne terapie, i nic. Lekarze rozkładają ręce, wy nie macie już sił ani pomysłu. Czy kiedykolwiek słyszeliście o fizjoterapii, która wspomogłaby Wasze starania?

Zaburzenia fizjologii pracy narządów wewnętrznych poprzez urazy, operacje, sklejenia i zrosty, a także choroby, takie jak endometrioza, mogą powodować brak drożności nasieniowodów czy jajowodów. Często zdarzają się również zaburzenia napięć w więzadłach i powięziach. Wszystko to może wpływać na naszą płodność. Rehabilitacja płodności, to jeden ze sposobów ulepszenie swojego aktualnego stanu płodności, ale też wsparcie leczenia niepłodności metodami zapłodnienia pozaustrojowego.

Fizjoterapia wspierająca płodność to także fizjoterapia dysfunkcji związanych z seksem. Motywacją do skorzystania z niej mogą być bóle podczas stosunku. Wskazaniem do takiej fizjoterapii mogą być też bolesne, nieregularne miesiączki, czy blizny po porodzie. Polecana jest też osobom, które chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. Skierowana jest nie tylko do kobiet, ale również w ogromnej mierze dla mężczyzn

 

Czas Mamy. Spotkania w listopadzie – LaLoba Care&Activity

 

 

 

Zajęcia Ninja Club

 

 

Zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone są w formie gier, zabaw, sportowej rywalizacji; gimnastyki - korekcyjnej oraz sportowej. Sala ninja czyli NINJA CLUB to sala, która stanowi prawdziwy przeszkodowy raj dla dzieciaków!  Ścianki, skocznie, multi-rig, materace, system przeszkód podwieszanych i wiele, wiele innych.

 

Little Ninja - 3-5 lat (45 minut)

Tiger Ninja - 6-8 lat (45 minut)

Lion Ninja - 9-12 lat (50 minut)

Warrior Ninja - 13-16 lat (55 minut)

 

Ninja Club - DI Sport

 

 

Dzień Otwarty Muzeów Krakowskich w MOCAK-

 

 

W niedzielę 14 listopada w ramach Dnia Otwartego Muzeów Krakowskich wszystkim gościom oferujemy bilety ulgowe w cenie 7 zł. Zapraszamy również do MOCAK-u na specjalnie przygotowane wydarzenia.


Więcej informacji tutaj.

 

 

 

 

Wielkie otwarcie wystawy Królewna Śnieżka - Ogród Świateł w Krakowie

 

 

Lustereczko powiedz przecie, gdzie będzie jedna z najpiękniejszych wystaw świetlnych na świecie?

 

Od 5 listopada w Ogrodzie Doświadczeń gości Królewna Śnieżka  Szczegółowe informacje na temat wystawy "Ogród Świateł" dostępne są na stronie organizatora https://krolewnasniezka.ogrodswiatel.pl oraz w wydarzeniu    Kontakt: +48 459 595 777 krakow@ogrodswiatel.pl

 

 

 

Hiszpański dla dzieci w Krakowie

 

 

Wspaniale uczyć się języka w sposób muzyczno-ruchowy! To daje największe rezultaty, gdy nauka wiąże się z rewelacyjną zabawą:) Takie zajęcie gwarantuje El Bombo - szkoła specjalizująca się w nauce języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży.    Ty teraz możesz również sprawdzić w najbliższych dniach i przetestować bezpłatnie zajęcia z hiszpańskiego. Są dla 2 grup wiekowych: dla dzieci 2,5-6 lat oraz od 6 do 12 lat.   

 

Zapraszamy do zapisów przez formularz na http://elbombo.pl/index.php/kontakt, tel. 600283026, info@elbombo.pl

 

 

MINI Sesja Świąteczna

 

  W tym roku Helili zamieni się w śnieżną krainę . Kolejny raz organizujemy dla Was mini sesje zdjęciowe w świątecznym klimacie! Zapraszamy do zapisów!

 

Oferta MINI Sesji Świątecznych dla Was! Pierwsze miejsce i pierwsza stylizacja! Kiedy? 13 listopada Działamy w godzinach: 10:00-15:00 Miejsce: Helili - kraina wyobraźni ul. Przewóz 16, Kraków.     Sesja obejmuje:

  • internetową, prywatną galerię ze zdjęciami, dostępną 3 miesiące
  • 5 starannie obrobionych zdjęć w formie elektronicznej + wydruki w formacie 15x21
  • (Klient dokonuje wyboru zdjęć z galerii. Będzie możliwość dokupienia większej ilości ujęć.)
  • świąteczne opakowanie

    Odbiór zamówień najpóźniej do 17 grudnia, osobiście w Helili. Czas trwania sesji dla jednej rodziny: 20 min (w tym kadry: dziecięce portrety, rodzeństwo, dzieci z rodzicami).   Koszt sesji: 200 zł      

 

ZAPISY:

 

    Telefonicznie, bezpośrednio w Helili, pod numerem: 795-395-159. Mamy ograniczoną ilość miejsc dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją terminu. Zapisy - czas start! Widzimy się za miesiąc!

 

 

WARSZTATY GOTOWANIA: Zdrowe jedzenie dla całej rodziny

 

 

W XXI wieku wszyscy żyjemy w ciągłym biegu  Pędzimy, w gorączce dnia codziennego… Nie wiedząc, kim jesteśmy?  Zapominając, że “jesteś tym co jesz". Tak wiele osób chce dbać o zdrowie - ale jak? Najłatwiej zadbać o swoje zdrowie poprzez zdrowe jedzenie. To wiadomo - w końcu dobre jedzenie to jak lek przyjmowany 3-5 razy dziennie, z każdym posiłkiem. Lecz... nie każdy z nas ma czas (i ochotę) na długotrwałe stanie przy garach 

A gdybym Ci powiedziała, że jest na to rada By zadbać o siebie w szybki, zdrowy i smaczny sposób  Technologia zakradła się do naszych domów niezauważalnie, więc dlaczego by z niej nie skorzystać. Proponujemy Państwu połączenie technologii i medycyny chińskiej! Warsztaty gotowania w zgodzie z Tradycyjną i Klasyczną Dietetyką Chińską z wykorzystaniem Thermomixa TM6  Thermomix to urządzenie wielofunkcyjne zastępujące aż 20 innych kuchennych sprzętów! Na naszych warsztatach pokażemy, jak używając tego technicznego cudu zadbać o własne zdrowie. Zainteresowani Więcej informacji na naszej stronie internetowej  https://itcmkrakow.pl/.../zdrowe-jedzenie-dietetyka-chinska/

 

https://www.facebook.com/events/174157171589833

 

 

Kursy pływania dla dzieci

 

 

Grupy dla niemowląt w Parku Wodnym:


➡️ WTOREK 11:00
➡️ ŚRODA 11:00 i 11:30
➡️ CZWARTEK 10:00, 10:30 i 11:00
Zapisy 
https://flow.auksys.com/master/kurzyverejne.php?kategorie=23

 


Grupa dla dzieci w wieku 3-5 lat na basenie AWF:


➡️ SOBOTA 12:45
Grupa dla dzieci w wieku 4-7 na basenie AWF
➡️ SOBOTA 13:30
Zapisy 
https://flow.auksys.com/master/kurzyverejne.php?kategorie=17

  Więcej o Szkole FLOW:


www.niemowleplywanie.pl
https://www.facebook.com/FLOWplywanieniemowlat

 

 

Warsztaty kulinarne: jesienna rozgrzewka i kiszonki

 

 

Przed nami kilka najbardziej obciążających dla organizmu miesięcy w całym roku – w listopadzie wypada zadbać o siebie, przyjrzeć się temu, co jemy i zacząć otwierać pierwsze słoiki z letnimi kiszonkami. Dobre bakterie dadzą nam odpowiednie wzmocnienie i pomogą przetrwać już nie tylko chłodne wieczory. W ogóle zauważyliście, że w zimie naturalnie chce się nam częściej jeść kiszonki? Dlatego wyciagamy nasze słoiki, dodajemy miód i jedziemy! Wstępne menu: wegetariańska kwaśnica z karmelizowaną cebulą i palonym czosnkiem, kołduny lub kluseczki z batatów, miodowa kapusta kiszona na ciepło lub zimowa sałatka ziemniaczana z kiszonkami (ogórek, rzodkiewka i bób kiszone), siemieniem lnianym i wegańskim sosem majonezowym, pieczone ziemniaki z tymiankiem, oliwą i kiszonymi cytrynami Termin: piątek, sobota i niedziela 5, 6 i 7 listopada 2021 (jeden dzień do wyboru), godziny do wyboru w piątek: 13.30, 15.30, godziny do wyboru w sobotę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.10, w niedzielę: 9.30, 11.30, 13.30, 15.30 – orientacyjny rozkład grup według wieku uczestników rozpisany poniżej w szczegółach organizacyjnych.     PRZED PRZYJŚCIEM NA WARSZTATY, PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJAMI W SZCZEGÓŁOWYM PROGRAMIE WARSZTATÓW: http://bookmeacookie.pl/index.php/warsztatykrakow/

 

CZAS TRWANIA: w zależności od tematyki oraz liczby i wieku uczestników: ok 70-90 minut. MIEJSCE: studio kulinarne Book me a cookie, ul. Czerwonego Prądnika 8/8, Kraków (Olsza), klatka A (wejście obok Żabki). Nie ma strefy płatnego parkowania.

 

 

Misja: Odlot! - GOkidz! Explorers Club

 

 

Potężny Scrag chce zawładnąć wszystkimi żywiołami, aby kontrolować cały wszechświat i żyjące na nim istoty. Pomaga mu w tym złowroga Armia Automatów, która odwiedziła już wiele krain, aby zdobyć skarb. Został jeszcze jeden, ukryty wysoko w przestworzach. 

Przymierze GOkidz! nie może do tego dopuścić, dlatego, postanawia dowiedzieć się wszystkiego o powietrznej krainie i ocalić ją pod dowództwem Nexusa. Drużyna wraz młodymi Adeptami buduje latające maszyny, dzięki którym uda się przechytrzyć wroga.

Podczas misji Adepci:
- nauczą się i dowiedzą wielu interesujących rzeczy dotyczących powietrza i jego magicznych właściwości,
- WYKONAJĄ EKSPERYMENTY z użyciem powietrza,
- poznają prawa fizyki i poznają odpowiedzi na pytania “czemu samolot lata?”,
- wezmą udział w misji ocalenia wszechświata i otrzymają specjalną nagrodę po jej wykonaniu
i wiele więcej!

 

https://www.facebook.com/events/1342870432794687?

 

 

 

"Dziecko, dzieci, dzieciństwo" w Teatrze KTO

 

 

Bardzo serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę wszystkie dzieci wraz z rodzicami na niezwykłe przygody w naszym teatrze. Już 10 października rusza Klub Twórczych Odkryć.    

Zapisy wciąż trwają: rezerwacja@teatrkto.pl   Klub Twórczych Odkryć stworzony jest z myślą o DZIECIACH i RODZICACH zaangażowanych w kreatywny rozwój swoich pociech. Celem Klubu jest połączenie zabawy z poszukiwaniem odpowiedzi na naprawdę ważne pytania: gdzie szukać szczęścia? Gdzie leci słowo rzucone na wiatr? A gdzie mieszka to, co już się wydarzyło?   Spotykamy się co drugą niedzielę od g. 12.00-13.30 w dwóch grupach wiekowych: 5-7 lat i 8-10 lat.  

7 i 21 listopada

Więcej na temat Klubu Twórczych Odkryć znajdziecie na stronie internetowej:

 

https://teatrkto.pl/2021/09/10/klub-tworczych-odkryc-kto/ 

 

 

Programowanie z robotyką i certyfikaty Europejskiej Agencji Kosmicznej!

 

 

Programowanie w Krainie Twórczości doceniają uczestnicy w wieku 4-9 lat tworząc roboty sterowane tabletem i pilotem.
Certyfikaty Europejskiej Agencji Kosmicznej zdobywają uczestnicy w wieku 10-15 lat programując w Python oraz projektując druk 3D do konkursu Bazy Księżycowej.  
Zgłoszenia przez:
https://www.krainatworczosci.pl/zapisy-na-zajecia  
Pytania: kom 502 949 099
Lekcja druku 3D pod z konferencji Politechniki Krakowskiej:
https://youtu.be/7jdf4f5_kPU

 

 

Jesienna nauka pływania

 

 

-> Zajęcia dedykowane są Wszystkim, którzy chcieliby spróbować wodnej przygody ze swoim dzieckiem lub zadbać o swoją kondycję i formę tej jesieni.

 

Zajęcia próbne to doskonała okazja na start:

 Mają nieobowiązującą formę - jeżeli spodoba Wam się u nas możecie wpływać z nami na zdrowie przez cały semestr.

 Jeżeli jednak nie zdecydujecie się na uczestnictwo w pełnym kursie, po prostu informujecie nas o tym a zajęcia pozostają bezpłatne.

 W celu rezerwacji miejsca wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stornie.Pełny harmonogram zajęć, cennik oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj https://www.mania-plywania.pl/harmonogram-nauka-plywania/

 

Na hasło BabyGo 1 zajęcia dla dzieci są bezpłatne. Wpływajcie z nami na zdrowie i odporność 

 

Kontakt biuro (poniedziałek- piątek 9-17): 

tel. 733 133 130

e-mail: biuro.maniaplywania@gmail.com

 

Znajdziecie nas na:
FB: https://www.facebook.com/Maniaplywania

 

 

Helili - super zabawa w sali zabaw

 

 

Helili (Kraina Wyobraźni) to wyjątkowa sala zabaw, miejsce, które powstało z pasji do zabawy i edukacji. Łączy w sobie wiele elementów, które pozwolą na spędzenie niezapomnianych chwil z dzieckiem. Od poniedziałku do piątku odbywają się tutaj wspaniałe zajęcia dla dzieci oraz dla rodziców. 

 

Możesz po prostu przyjść tutaj z dzieckiem, napić się pysznej kawy, a Twoje dziecko będzie się świetnie bawiło:

 

Sala zabaw dla dzieci w Krakowie - Helili Kraina Wyobraźni Kraków

 

Cały grafik zajęć dostępny tu:

 

Kreatywny tydzień pełen zajęć dla dzieci (babygo.pl)

 

 

Filharmonia dla dzieci -Bajeczkowo i filmowo ! Ulubione melodie

 

 

 

21 listopada zapraszamy Dzieci na ULUBIONE MELODIE Z FILMÓW I BAJEK! Usłyszymy melodie z Krainy Lodu, Króla Lwa, Pocahontas, Star Wars, Harrego Pottera, Smerfów, Indiany Jonesa, Pięknej i Bestii, Świnki Peppy, Vaiany i innych!
Poznamy aż 4 rodzaje trąbek większych i mniejszych, starych i nowych! oraz super puzony, które potrafią grać śmiesznie i pięknie, i maja moc ! Pobawimy się w muzyczne zabawy, poćwiczymy słuch i koncentrację, a także muzyczną pamięć ! Odkryjemy który z instrumentów najbardziej przypomina słonia a przede wszystkim BĘDZIE PRZECUDOWNA MUZYKA!    OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE:
Wszystkie Dzieci zabiorą do domu Obrazkowe Programy Koncertowe, które w domu przypomną co działo się na koncercie i pomogą Dzieciom uczyć się rozmawiać o muzyce i o tym co im się podoba! W zabawie ukryjemy jak zwykle mnóstwo wiedzy, odkrywania i doświadczania najlepszej muzyki.   SALA : Zapraszamy do pięknej sali VIENNA HOUSE
ul. Pawia 3 Kraków, tuż przy Galerii Krakowskiej.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/279059014073750/

 

 

 

Bogata oferta zajęć dla dzieci i młodzieży!

 

Przedstawiamy ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży w klubie FitPark!  

 

NINJA JUNIOR   Wtorek, czwartek o godz. 17:00.

 

RUNMAGEDDON MŁODZIEŻ   Środa o godz. 18:00  

 

ZAJĘCIA TANECZNE   ILIKE KIDS – czwartek o godz. 17:00

 

ZAJĘCIA W RAMACH SZKOŁY SPORTÓW WALKI  

MUAYTHAI 6-9 lat – poniedziałek i środa o godz. 17:00

MUAYTHAI 7-11 lat – poniedziałek i środa o godz. 18:00

MUAYTHAI 4-5 lat – wtorek i czwartek o godz. 17:00

MUAYTHAI 12-15 lat – wtorek i czwartek o godz. 17:00

 

AKADEMIA KOSZYKÓWKI   Poniedziałek, wtorek, środa o godz. 17:00.

 

Koszt zajęć:

Pierwsze zajęcia gratis!

Wstęp jednorazowy 18 zł, Karta Klubowa FitPark Dzieci 8 wejść  – 128 zł.


Karta Klubowa FitPark OPEN rodzic+dziecko /240 zł/miesiąc

 


Karta Klubowa upoważnia do równoległych wejść 2 osób (rodzic+dziecko) do Klubu na zajęcia z harmonogramu (w przypadku dzieci i młodzieży na zajęcia dedykowane odpowiedniej grupie wiekowej), na siłownię (w przypadku dzieci pow. 13 r.ż. pod opieką osoby pełnoletniej) oraz wejść na halę basenową.

 

 

Robotyka i plastyka po hiszpańsku

 

 

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe w języku hiszpańskim. Już drugi rok oprócz naszych standardowych zajęć hiszpańskiego prowadzimy zajęcia w języku hiszpańskim tak, aby dzieci miały jeszcze więcej okazji do używania i słuchania tego języka. Zapraszamy na dwie opcje zajęć:

 

1. Robotyka

 

    Zajęcia prowadzimy przy użyciu klocków lego Education Wedo 2.0. Dzieci z pomocą nauczyciela i specjalnej aplikacji na tablecie co tydzień wykonują inną budowle. Uczą się podstawowego słownictwa i twórczego działania, jest to wprowadzenie w świat matematycznych pojęć, kodowania itp. Zajęcia prowadzi pani Edith z Meksyku. Odbywają się co tydzień w środę o godz. 16:30 i trwają 45 minut.

 

Koszt zajęć to 552 złote za semestr czyli 15 spotkań.   Karnet na 4 spotkania do wykorzystania w 6 tygodni: 150 złotych. Pojedyncze zajęcia 40 złotych.    

 

2. Zajęcia plastyczne po hiszpańsku

 

 

Zajęcia prowadzi Pani Ceci z Wenezueli. Zajęcia są świetną okazja do wzbogacenia słownictwa i do twórczej kreatywności. Co tydzień tworzone jest nowe plastyczne dzieło przy pomocy niezwykle kreatywnej pani Ceci, która na co dzień pracuje w żłobku i przedszkolu Krasnal.  

 

Koszt semestru czyli 15 spotkań po 45 minut to 450 złotych. Koszt karnetu na 4 zajęcia to 120 złotych (do wykorzystania w 6 tygodni). Pojedyncze zajęcia 35 złotych.      Pierwsze zajęcia gratis na próbę.  

 

Zapisy info@elbombo.pl lub 600283026

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl