Wybierz miasto:

Miasto:

AAK Akademia Aktywnych i Kreatywnych

Adres:
os. Dywizjonu 303 nr 66, Kraków, Szkoła Podstawowa nr 52 - dolny korytarz, kiedy wejdziecie do szkoły swobodnie do nas traficie
Telefon:
Pokaż numer

 

Zapraszam wszystkich do rozpoczęcia celebrowania 15lecia Akademii Aktywnych i Kreatywnych. To miejsce dla dzieci i dla rodziców! Od 2003 realizujemy super zajęcia dla dzieci. Ekipa AAK to także ludzie z Nowej Huty:) Zapraszamy:) Akademia Aktywnych i Kreatywnych to zajęcia i warsztaty dla dzieci realizowane w naszej lokalizacji oraz w przedszkolach i szkołach na terenie małopolski. Wierzymy, że dzieci uczą się najlepiej, kiedy są zaangażowane i pochłonięte tematem. Dlatego od 2003 roku konsekwentnie tworzymy program i metody pracy z dziećmi w oparciu o filozofię nauki poprzez zabawę. Instruktorzy prowadzą zajęcia z pasją i indywidualnym podejściem, wychwytując w dzieciach mocne strony. Potrafią przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Szukasz zajęć, które zachwycą Twoje dziecko? Znalazłeś odpowiednie miejsce! Zapraszamy do aktywnego i kreatywnego świata AAK.

 

Napisz opinię o "AAK Akademia Aktywnych i Kreatywnych"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl