Wybierz miasto:

Miasto:

Amber Rewal

Adres:
ul. Piastowska 19, Rewal
Telefon:
Pokaż numer

Zapraszamy całe rodziny do naszego obiektu położonego zaledwie 80 m od plaży! Komfortowe apartamenty i domki zagwarantują Państwu niezapomniany pobyt. Podgrzewany basen oraz plac zabaw nie pozwolą się nudzić Waszym pociechom.

 

 

 

Apartamenty

 

U nas znajdziecie jednopokojowe, komfortowe apartamenty dla dwóch osób oraz 3 i 4 osobowe apartamenty składające się z trzech pomieszczeń. Apartamenty położone są na parterze, I i II piętrze naszego ośrodka. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z dostawki.

 

Posiadają samodzielną łazienkę, telewizor oraz wyposażony w zmywarkę, funkcjonalny aneks z podstawowym sprzętem kuchennym.

 

 

 

Domki

Ośrodek AMBER Rewal oferuje aż 14 samodzielnych domków do wynajęcia.

 

DOMEK 3 OSOBOWY

Domek bliźniak, przeznaczony dla 3 osób o powierzchni 20 m². Domek posiada 1 pokój z łazienką, wyposażony w aneks z podstawowym sprzętem kuchennym oraz sprzęt plażowy. Idealny na wakacyjny wypoczynek.

 

DOMEK 4 OSOBOWY

Domek campingowy, przeznaczony dla 4 osób z zadaszonym tarasem o powierzchni 30 m². Domek posiada jedną sypialnię (dwa tapczany połączone w łóżko małżeńskie) oraz pokój dzienny (z wersalką i łóżkiem). Domek posiada łazienkę oraz aneks z podstawowym sprzętem kuchennym ze zmywarką.

 

DOMEK 5 OSOBOWY

Domek campingowy, przeznaczony dla 4-6 osób z zadaszonym tarasem o powierzchni 36 m². Domek posiada dwie sypialnie, pokój dzienny i łazienkę, aneks z podstawowym sprzętem kuchennym ze zmywarką.

 

 

 

 

BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ

 

Gdy woda w Bałtyku za chłodna – zostań w ośrodku i skorzystaj z naszego basenu! Na terenie basenu istnieje możliwość gry w piłkę siatkową oraz w waterpolo. Najmłodsze dzieci zapraszamy do specjalnie przygotowanego dla nich brodzika.

 

 

ROZRYWKA DLA CAŁEJ RODZINY

 

Nasz bezpieczny plac zabaw dla dzieci, stół do tenisa oraz kosz do gry w koszykówkę, to idealne pomysły na aktywne popołudnie. Nie zabraknie również miejsca na organizację ogniska i grilla.

 

Z myślą o milusińskich przygotowaliśmy liczne atrakcje i zajęcia, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Państwa dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz opinię o "Amber Rewal"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl