Wybierz miasto:

Miasto:

Angielski z Mają- naucz dziecko angielskiego

Adres:
ul. Powstańców Śl. 21 44-186 Gierałtowice
Telefon:
Pokaż numer

Chciałabyś/chciałbyś wprowadzić angielski w swoje codzienne życie i Twojego dziecka? Masz wątpliwości? Nie wiesz jak się za to zabrać? Jakie książki wybrać? Umów się ze mną na konsultacje. Podpowiem Ci jak wprowadzić nowy język. Przygotuję dla Ciebie listę książek w języku angielskim odpowiednią do wieku i poziomu Twojego dziecka. Odpowiem na wszystkie Twoje wątpliwości, tak aby przygoda z językiem angielskim była przyjemnością i zabawą! Moją ofertę znajdziesz TUTAJ.

 

 

O Autorce

 

Jestem mamą trójki dzieci, które kilka lat temu nie akceptowały języka angielskiego w codzienności. Jako że z wykształcenia jestem filologiem, a od 2004 roku nauczycielem języka angielskiego, sprytem pokonałam ich niechęć. Stworzyłam Maję, dziewczynkę, która w naturalny i subtelny sposób wprowadza dzieci w świat języka angielskiego. Kocham język angielski i zarażam moją pasją kursantów. A po zajęciach prowadzę profile na Instagramie Facebooku, gdzie dzielę się swoimi spostrzeżeniami pomysłami na to jak rozwinąć językowe skrzydła twojego dziecka.

 

Wierzę, że warto wprowadzać język angielski w domu od najmłodszych lat. Wierzę, że każdy rodzic jest w stanie pomóc swojemu dziecku ułatwić językowy start. Nie musisz być talentem językowym, żeby wspierać swoje dziecko. Wystarczy 15 minut dziennie! Uda Ci się! 

 

Napisz opinię o "Angielski z Mają- naucz dziecko angielskiego"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl