Wybierz miasto:

Miasto:

AquaCity Poprad – AquaPark i wellness na Słowacji

Adres:
Aquacity Poprad Športová 1397/1 05801 Poprad
Telefon:
Pokaż numer

Witamy w resorcie ekologicznym AquaCity Poprad, który zapewnia luksusowe zakwaterowanie w hotelach, usługi relaksacyjne i wellness, możliwości turystyki zdrowotnej i uprawiania sportu, usługi gastronomiczne i kongresowe. Częścią ośrodka jest aquapark, wellness centrum Fire& Water Wellness & Spa, hotele, kriocentrum oraz możliwości dla zdrowia, sportu i zabawy.

Aquapark AquaCity Poprad oferuje 13 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, zjeżdżalnie, 350 atrakcji wodnych, największe wellness i centrum SPA na Słowacji, kąciki dziecięce, boiska, rozrywkowe programy animacyjne dla dzieci i wyjątkowe 3D Laser show.

Wellness i Spa AquaCity Poprad o powierzchni 1600 m kw. to raj dla miłośników relaksu i usług wellness. Znajdziesz tu różne rodzaje saun, inhalacji, jacuzzi, zatokę miłości lub jaskinię śnieżną.

 

 

 

 

AquaCity Poprad – hotele Wellness w Tatrach Wysokich

Oferujemy luksusowe i jednocześnie tanie zakwaterowanie w Tatrach Wysokich. W skład resortu AquCity Poprad wchodzi luksusowy hotel Mountain View****, rodzinny hotel Seasons**** i nowoczesny hotel Riverside***. Jeśli chcesz być bliżej natury zakwateruj się w najnowocześniejszym hotelu wellness Horizont Resort **** lub w hotelu Hills ****
AquaCity Poprad zapewnia szeroką skalę usług na idealny urlop dla rodzin z dziećmi, rodzinną wycieczkę, aktywny urlop na Słowacji, imprezę firmową czy event.

 

 

Napisz opinię o "AquaCity Poprad – AquaPark i wellness na Słowacji"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl