Wybierz miasto:

Miasto:

AquaCity Poprad Hotel – Zakwaterowanie Tatry Wysokie

Adres:
Aquacity Poprad Športová 1397/1 05801 Poprad
Telefon:
Pokaż numer

 

 

AquaCity Poprad  znajduje się w Popradzie i w Tatrach Wysokich. Hotele oferują doskonałe wyposażenie i szeroki zakres usług. AquaCity Poprad posiada bogate portfolio i możliwości zakwaterowania.

Jeśli mają Państwo ochotę na wczasy dla rodzin z dziećmi, pobyt dla dwojga lub aktywny wypoczynekna Słowacji, mamy dla Państwa najlepsze oferty i pakiety pobytowe w promocyjnych cenach.

 

AquaCity Poprad hotel MountainView **** – nowoczesny hotel z widokiem na Tatry Wysokie. Zapewnia maksymalny komfort, luksusowe wnętrze, bezpłatne łącze WIFI i wszystko według Państwa potrzeb. AquaCity Poprad hotel Seasons**** –  zakwaterowanie bezpośrednio w parku wodnym u podnóża TatrWysokich. Idealny hotel dla rodzin z dziećmi w pokojach przypominających pory roku.

 

AquaCity Poprad hotel Riverside*** – Hotel oferuje nowoczesne i tanie zakwaterowanie w Tatrach Wysokich i jest częścią narodowego centrum piłkinożnej w Popradzie. Usytuowany zaledwie kilka kroków od Aquaparku AquaCity Poprad.

 

 

Hotel Horizont Resort**** –  najnowocześniejszy i luksusowy hotel wellness w Tatrach Wysokich z bogatą ofertą usług i możliwościami spędzania wolnego czasu. Znajduje się w miejscowości Stará Lesná, około 2 km od Tatrzańskiej Łomnicy.

 

Hotel Hills  **** – położony jest w pięknej i spokojnej okolicy, w miejscowości Stará Lesná. To idealne miejsce nie tylkodlarodzin z dziećmi, ale takżedlaklientówbiznesowych.

 

 

Napisz opinię o "AquaCity Poprad Hotel – Zakwaterowanie Tatry Wysokie"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl