Wybierz miasto:

Miasto:

Centrum Edukacyjne Feniks Czyżyny

Adres:
Sołtysowska 12A
Godziny:
12:00 do 20:00 (pon - pt)
Telefon:
Pokaż numer

Rozpoczynają się bezpłatne lekcje pokazowe metody Teddy Eddie. Udział w lekcjach pokazowych jest niezobowiązujący. To idealna okazja, aby poznać naszą szkołę, lektorów i wypytać nas o wszystko, co tylko chcesz wiedzieć nauce angielskiego metodą Teddy Eddie. 


Lekcje pokazowe odbędą się w grupach dla dzieci w różnym wieku i ze względu na limit miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje o lekcjach pokazowych znajdziesz na naszej stronie

Lekcje pokazowe wrzesień 2022 - angielski dla dzieci metodą Teddy Eddie w Feniksie - Centrum Edukacyjne Feniks (edufeniks.com)

 Jakich języków uczymy? Od tych najbardziej popularnych jak angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański czy rosyjski, po języki „bardziej egzotyczne” jak szwedzki czy hebrajski.

Ciągle i systematycznie się rozwijamy. Od 2015 roku prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jesteśmy licencjonowanym centrum metod:

  • Teddy Eddie – angielski dla dzieci 2-7 lat
  • Savvy Ed - angielski dla dzieci 7-10 lat
  • Edward’s League – angielski dla dzieci 11-14 lat

 

Posiadamy również status Centrum Przygotowującego do Egzaminów Cambridge English Qualifications

 

 

 

Nasze zajęcia są kreatywne i dopasowane do potrzeb naszych Klientów – zarówno indywidualnych jak i firm. Ekipa Feniksa to zgrany zespół, który dba o to, aby nauka języków obcych była miła, łatwa i przyjemna.

 

 

 

Napisz opinię o "Centrum Edukacyjne Feniks Czyżyny"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl