Wybierz miasto:

Miasto:

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne

Adres:
ul. Ślusarska 9, 30-710 Kraków
Telefon:
Pokaż numer

 

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne to przestrzeń, gdzie młode i ciekawe wiedzy i świata umysły odkrywają swoje możliwości. Nasza misja to wszechstronny rozwój i wzbogacanie wiedzy uczniów w trakcie ich edukacyjnej podróży.

W naszych działaniach stawiamy na rozwój dzieci i młodzieży w każdym aspekcie ich życia. Nasza różnorodna oferta obejmuje kursy językowe, korepetycje przedmiotowe oraz specjalne programy, takie jak kurs języka polskiego dla obcokrajowców czy wsparcie w procesie aplikowania na zagraniczne studia.

Pod bacznym okiem naszych doświadczonych nauczycieli i pedagogów uczniowie rozwijają skrzydła, zdobywają wiedzę ale też nawiązują znajomości i przyjaźnie na całe życie.

W ramach ECJiE funkcjonuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, która przygotowała  szereg zajęć wspierających rozwój dzieci i młodzieży. Zapraszamy na zajęcia z treningu umiejętności społecznych tzw. TUS oraz specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci z dysleksją. Co ważne, nasi pedagodzy, pracują z dziećmi anglojęzycznymi.

W ramach działalności Europejskiego Centrum Językowego i Edukacyjnego zapraszamy uczniów szkoły podstawowej i liceum na zajęcia rozwijające ich wiedzę, umiejętności i potencjał!

 

 

Nasze kursy językowe otwierają drzwi do swobodnej komunikacji w międzynarodowym języku jakim jest język angielski. W dzisiejszej rzeczywistości nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że znajomość języków obcych to klucz do odkrywania świata, poznawania różnych kultur i budowania przyjaźni, które mogą towarzyszą przez całe życie.

Nasze kursy są elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. W naszej ofercie można znaleźć kursy dedykowane dzieciom przedszkolnym, uczniom szkoły podstawowej oraz licealistom.

Możemy pomóc w nauce języka, a także w przygotowaniu do różnych egzaminów, w tym egzaminu ósmoklasisty, matury polskiej, międzynarodowej matury IB oraz matury amerykańskiej SAT.

Uczniowie mogą skorzystać nie tylko z kursów języka angielskiego. Pracujemy ze świetnymi nauczycielami języka hiszpańskiego i niemieckiego.

 

 

W Europejskim Centrum Językowym i Edukacyjnym stawiamy na jakość i indywidualne podejście do nauki. Nasza oferta korepetycji obejmuje przedmioty takie jak język polski, matematyka, fizyka czy chemia.

Co nas wyróżnia?

Zajęcia dostosowane do unikalnych potrzeb każdego młodego adepta nauki, niezależnie od tego, czy uczęszcza do szkoły podstawowej czy liceum. W czasie zajęć wspieramy i pomagamy przygotować się do pierwszych egzaminów jakie będą zdawali nasi uczniowie (egzaminu ósmoklasisty, matura polska czy matury międzynarodowej IB) tak aby każdy z nich osiągnął sukces edukacyjny.

Nasze podejście skupia się na znalezieniu i rozwiązywaniu trudności w konkretnym przedmiocie, aby wyrównać wszelkie braki i zapewnić naszym solidne fundamenty w dalszej edukacji.

Opierając się na naszych autorskich programach nauczania, dbamy o to, aby przekazywać wiedzę w sposób jasny, zrozumiały i przystępny. Dzięki temu nasi uczniowie mają pewność, że opanowują materiał w sposób efektywny i bez trudności.

 

W trakcie ferii zimowych i letnich wakacji zapewniamy wyjątkowy wypoczynek w formie tematycznych półkolonii dla Młodych Odkrywców. Podczas tych niezwykłych dni nie tylko doskonale się bawimy, ale także odkrywamy nowe dziedziny życia, takie jak majsterkowanie, programowanie, fotografia, taniec czy gimnastyka artystyczna.

Półkolonie z nami to niezapomniana zabawa! Każdy dzień spędzony z Młodymi Odkrywcami to wyjątkowe doświadczenie. Pozwól aby Twoje dziecko odkryło z nami fascynujący świat nauki i zabawy!

 

 

 

Napisz opinię o "Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl