Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne

Adres:
ul. Ślusarska 9, 30-710 Kraków
Telefon:
572-776-954

 

 

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach. Nasz  autorski projekt ma na celu wszechstronnie rozwijać oraz pogłębiać wiedzę dziecka na każdym etapie ścieżki edukacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko zajęcia przedmiotowe takie jak matematyka, chemia czy biologia, ale także wszelkiego rodzaju kursy językowe, które pod okiem naszych doświadczonych nauczycieli, dają gwarancję sukcesu w łatwej i płynnej komunikacji. Jesteśmy oficjalnym Centrum Egzaminacyjnym matury SAT,  co potwierdza nasze kompetencje w zakresie przygotowania do egzaminów, a także licencjonowanym partnerem  Language Cert.

 

 

 

 

W  trakcie wakacji zapewniamy wypoczynek w formie tematycznych półkolonii Młodzi Odkrywcy podczas których znakomicie się bawimy, poznając nowe dziedziny życia, takie jak majsterkowanie, programowanie,eksperymentowanie czy odkrywanie.

 

Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne to projekt powstały przy działalności Kolegium Europejskiego - szkoły z maturą międzynarodową IB , która jest najstarszym liceum w Polsce Południowej, posiadającą ofertę również dla uczniów szkoły podstawowej.

 

Dla najmłodszych oferujemy dwujęzyczne przedszkole Step by Step.

 

Nasza szeroka oferta łączy w sobie naukę, a przede wszystkim świetną zabawę !

 

 

 

Co oferujemy:

 

 

-przygotowanie do egzaminu 8-klasisty -przygotowanie do matury polskiej, IB, SAT -pomoc w bieżącym materiale w języku polskim i angielskim z zakresu przedmiotów szkolnych : matematyka, biologia, chemia itp. -warsztaty techniki efektywnego uczenia się, szybkiego czytania -zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

-korepetycje szkoła podstawowa, średnia (liceum i technikum) -korepetycje IB DP

 

 

 

 

 

Dla najmłodszych:  

 

 

Dla naszych najmłodszych uczniów przygotowaliśmy innowacyjny program wprowadzający dziecko w świat zagadek matematycznych, ciekawostek historycznych, doświadczeń i eksperymentów. Uczymy przez zabawę, co daje gwarancję sukcesu.    

 

 

Co zapewniamy:

 

    -kameralne grupy -wykwalifikowanych nauczycieli -przyjazną atmosferę -skuteczność i rzetelność  

 

 

  Jaką mamy formę zajęć?    

 

-zajęcia indywidualne

-zajęcia grupowe

-zajęcia stacjonarne

-zajęcia online

 

 

 

Napisz opinię o "Europejskie Centrum Językowe i Edukacyjne"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl