Wybierz miasto:

Miasto:

Garett

Adres:
Polska, Warszawa

Garett Electronics to dynamicznie rozwijająca się marka z produktami o najwyższej jakości, wyrazistym stylu i przystępnej cenie. Firma jest liderem w sprzedaży smartwatchy na rynku polskim. W ofercie firmy znajdziecie także smartbandy, produkty beauty, kamery samochodowe, słuchawki bezprzewodowe oraz lokalizotory GPS. Nieustannie poszerzamy asortyment o kolejne produkty, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Produkty Garett Electronics można znaleźć w największych sieciach handlowych na terenie Polski, a także w innych krajach Europy.⁣  

 

 

  Głównym i najważniejszym celem zespołu Garett Electronics jest pełna satysfakcja naszych Klientów, dostarczenie produktów najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach oraz w jak najkrótszym terminie.⁣   Garett Electronics posiada zespół fachowców, którzy chętnie udzielają wskazówek i porad technicznych. Ciągle doskonalimy umiejętności w zakresie obsługi oraz pogłębiamy swoją wiedzę tak, aby móc zawsze służyć fachową pomocą, a zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością.

 

Napisz opinię o "Garett"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl