Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Helili kraina wyobraźni

Adres:
Przewóz 16, Kraków
Telefon:
508 336 960

Helili (Kraina Wyobraźni) to miejsce, które powstało z pasji do zabawy i edukacji. Łączy w sobie wiele elementów, które pozwolą na spędzenie niezapomnianych chwil z dzieckiem.

Nasz koncept to połączenie dwóch kluczowych w dzisiejszym świecie elementów, technologii, która jest nieodłączną częścią dzisiejszego świata i natury, którą coraz częściej doceniamy i jest niezbędna do zdrowego funkcjonowania.

Ten nowoczesny ekosystem jest tłem do wspaniałej zabawy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym (bez względu na warunki pogodowe) nasi goście będą mogli znaleźć ukojenie od betonowej dżungli i przenieść się w świat wyobraźni.

Helili podzielone jest na parę stref, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Oferujemy cotygodniowe zajęcia dla dzieci pod opieką rodziców lub opiekunów, które mają na celu stymulację rozwoju i zdolności poznawczych dzieci równocześnie edukując rodzica z form zabawy.

 

 

Serdecznie zapraszamy do organizacji urodzin w naszej sali zabaw. Szeroka oferta tematyczna pozwoli dopasować motyw przewodni do zainteresowań dziecka.

Nasze autorskie scenariusze animacyjne zapewnią wyśmienitą zabawę. Dostosuj pakiet do swoich potrzeb i ciesz się tą wspaniałą chwilą. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeśli masz pomysł na urodziny marzeń, chętnie sprostamy Twoim wymaganiom.

 

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "Helili kraina wyobraźni"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl