Wybierz miasto:

Miasto:

HOTEL BUKOVINA

Adres:
ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzanska, PL
Telefon:
Pokaż numer

Czterogwiazdkowy hotel otoczony Tatrzańskim Parkiem Narodowym i Tatrami, gdzie świat góralskich wartości połączył się z nowoczesnymi rozwiązaniami. W naszym Hotelu złapiesz wewnętrzną równowagę, odnajdziesz spokój. Wolny czas spędzisz aktywnie w sportowym wydaniu lub relaksując się na łonie natury. To także hotel przyjazny dzieciom z dedykowanymi im udogodnieniami.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Integralną część Term BUKOVINA stanowi wyjątkowy Hotel BUKOVINA
obiekt łączący świat góralskich wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami,
m.in. system ogrzewania hotelu wykorzystuje ciepło wód termalnych. Otoczony
Tatrzańskim Parkiem Narodowym stanowi doskonałe miejsce wypadowe
do pieszych wycieczek, biegania, jazdy na rowerze czy nordic walkingu.
W Hotelu na gości czeka restauracja opierająca swoje menu na lokalnych,
naturalnych produktach Restauracja BUKOVINA.

 

 

Atrakcyjną strefę rozrywki Hotelu BUKOVINA stanowi BUKOVINA Bar, z kręglami,
bilardem, dyskoteką. Dopełnieniem bogatej oferty Hotelu
jest 12 gabinetów Spa, salony: kosmetyczny i fryzjerski, a także rozbudowane
zaplecze sportowe z profesjonalnym zespołem trenerów personalnych, salą
cardio i siłownią.

 

MIEJSCE WSZYSTKICH ZMYSŁÓW

Wyobraź sobie delikatnie szumiący tatrzański las. Jaskółki i jerzyki wijące gniazda na balkonach. Zachodzące słońce, które oświetla wiecznozielone świerki i szczyty Tatr. Zapach szyszek i mgieł. Śnieg skrzypiący pod butami, nieśmiałe ciepło zimowego słońca i dzwonki kuligów sunących przez bezkresna biel. W Hotelu BUKOVINA – otulonym Tatrzańskim Parkiem Narodowym – natura oddziałuje na wszystkie zmysły. Bez względu na pogodę czekają na Ciebie baseny z wodą termalną, łąki do porannego rozruchu, trasy spacerowe i leśne zakamarki idealne na wypoczynek na łonie natury. Weź głęboki oddech. My zadbamy o piękne wspomnienia.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

Z POKOJU PROSTO NA TERMY

W ramach pobytu otrzymujesz nielimitowany wstęp na Termy BUKOVINA połączone bezpośrednio z hotelem. W pokoju zakładasz miękki szlafrok, bierzesz specjalny ręcznik i wchodzisz na termy wygodnym przejściem – dostępnym wyłącznie dla gości hotelu. A to dopiero początek udogodnień. Są wśród nich także hipoalergiczna pościel, sejf mieszczący laptopa, ogrzewana narciarnia, parking podziemny byś nie zaprzątał sobie głowy odśnieżaniem samochodu, klimatyzacja w każdym pokoju, dania dla wegan i wegetarian czy kameralna strefa relaksu z unikalną śródziemnomorską sauną.

 

Fot.: BUKOVINA Resort

 

ATRAKCJE DLA DZIECI

W Hotelu BUKOVINA rozumiemy rozpierającą dzieci radosną energię i ciekawość świata. Na najmłodszych czeka Klub Malucha – strefa kreatywnych zabaw pod okiem wykwalifikowanych animatorek, a na starsze dzieci – konsola Xbox + Kinect oraz sala gier. I najważniejsze: wodne szaleństwo w specjalnej strefie dla dzieci i młodzieży na Termach BUKOVINA (dla chętnych – nauka nurkowania). Codziennie na śniadanie i obiadokolację przygotowujemy osobny bufet z daniami dla naszych małych gości. A jeśli zapragniesz dłuższej chwili dla siebie – zapewnimy indywidualną opiekę nad dzieckiem. 

 

 

Napisz opinię o "HOTEL BUKOVINA"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl