Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Inspiro Sport & Fun

Adres:
Kraków, Kurdwanów
Telefon:
668 198 808

 

Szkoła pływania i narciarstwa

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Podczas organizowania zajęć oraz aktywnego spędzania wolnego czasu dokładamy wszelkich starań aby prowadzone przez Nas zajęcia były:

 

Bezpieczne

 

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Małe grupy szkoleniowe, doświadczeni instruktorzy i sprawdzone ośrodki szkoleniowe.  

 

 

Dopasowane

 

Dobrane do możliwości podopiecznych dzięki temu dzieci chętnie biorą udział w zajęciach i wracają z uśmiechem na twarzy.

 

Profesjonalne i rozwijające

 

Stosujemy różnorodne metody nauczania. Maksimum indywidualizacji oraz fachowe podejście sprawiają, że nasze zajęcia są efektywne i do minimum zmniejszają ryzyko kontuzji.  

 

Wesołe

 

Przebiegające w przyjaznej i luźnej atmosferze, co jest to niezwykle ważne. Dzięki temu podopieczni czują się komfortowo, a zdobyta wiedza szybciej przekłada się na umiejętności praktyczne.

 

 

Szkoła pływania

 

Poziom elementarny i początkujący

 

Na tych poziomach skupiamy się na szeroko rozumianej adaptacji do środowiska wodnego, prawidłowej pozycji w wodzie- leżenia, wydechu do wody, głównie przez zabawę i przyjazne dla dzieciaków ćwiczenia. Równocześnie wprowadzamy elementy samo asekuracji oraz ćwiczenia do stylu grzbietowego oraz kraula. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i luźnej atmosferze na płytkim oraz głębokim basenie. Do prowadzenia zajęć wykorzystujemy rozmaite przybory pływackiej. Zajęcia prowadzone są z wody, dzięki temu instruktorzy mają bezpośredni kontakt z podopiecznymi.

 

 

Poziom średniozaawansowany i zaawansowany

 

Na tych poziomach nauczamy i doskonalimy cztery style pływackie, wprowadzamy ćwiczenia uzupełniające sportową technikę pływania, samo asekuracje oraz elementy ratownictwa wodnego. Przygotowujemy również do startów w zawodach rożnej rangi zarówno dorosłych jak i dzieci.

 

 

Propozycje zajęć dla dzieci

 

 

Oferujemy zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci od 4 roku życia. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, bez obecności rodziców/opiekunów. Proponujemy zajęcia indywidualne lub grupowe. Obydwie formy nauki będą właściwe dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych dzieci, które chcą doskonalić technikę pływacką.

 

 

Szkoła narciarstwa

 

 

Zapisując się do Naszej szkoły narciarstwa możecie być Państwo pewni, że zajęcia prowadzą TYLKO i wyłącznie instruktorzy posiadający licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

 

 

Instruktorzy PZN przechodzą dużo bardziej skomplikowane szkolenie narciarskie składające się z części metodycznej oraz sportowo-technicznej aniżeli instruktorzy posiadający dokumenty ministerialne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu maksimum satysfakcji oraz znaczą poprawę umiejętności narciarskich, gdyż PZN permanentnie utrzymuje wysoki poziom szkolenia i wnikliwie weryfikuje osoby otrzymujące te uprawnienia.

 

 

Poziom elementarny i początkujący

 

 

Nauka jazdy z naszymi instruktorami to doskonały sposób rozpoczęcia przygody ze sportami zimowymi w każdym wieku. W początkowym etapie nauki jazdy na nartach skupiamy się na szeroko rozumianej adaptacji do środowiska narciarskiego, nauczamy niezwykle ważnych podstaw narciarstwa takich jak: prawidłowa postawa narciarska, równowaga, nauka kontroli prędkości, toru jazdy, nauka hamowania i wiele innych.

 

 

Poziom średniozaawansowany i zaawansowany

 

 

W trakcie doskonalenia skupiamy się na bardziej płynnej i rytmicznej jeździe. Uczymy jazdy na krawędzi, narciarskiej pozycji sportowej, wykonujemy rozmaite ćwiczenia pomocnicze itp. Oferta Szkoły oraz doświadczenie kadry z uprawnieniami PZN może pochwalić się wysoką jakością szkolenia narciarskiego oraz bezpiecznego spędzania czasu na stoku.

 

 

Oferta szkoły narciarskiej:

 

 

  • nauczanie początkowe dzieci, młodzieży i dorosłych jazdy na nartach w formie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • doskonalenie jazdy na nartach dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć indywidualnych i grupowych,
  • przedszkole narciarskie dla dzieci 3-6 lat,
  • jeśli jesteś zainteresowany lekcjami indywidualnymi z narciarstwa, skontaktuj się bezpośrednio z Trenerem Łukaszem.

 

Napisz opinię o "Inspiro Sport & Fun"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl