Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

K.S Czyżynianka

Adres:
os. Dywizjonu 303 bl. 66, Kraków
Telefon:
661 702 903

K.S Czyżynianka to sportowa inicjatywa, stworzona by wspierać aktywne spędzanie czasu przez dzieci oraz całe rodziny. Ich oferta skierowana jest już do najmłodszych.   

 

 

Dlaczego dla dzieci od 2 roku życia ?

 

Podczas zajęć wspieramy rozwój psychoruchowy dzieci, zapewniamy im swobodny rozwój w grupie rówieśniczej przy jednoczesnym wsparciu rodzica. Chcemy, aby każde dziecko mogło budować tożsamość sportową małych ludzi i przynależność do grupy (drużyny). Udział w zajęciach przy aktywnym udziale rodzica daje dzieciom odwagę i pozwala nam na indywidualne podejście do każdego młodego zawodnika. Dzieci uczą się przez obserwację i naśladowanie, dlatego takie zajęcia są doskonałe żeby pokazać i pozwolić dzieciom nauczyć się aktywnie spędzać czas i pozwolić pokochać sport. Nawet najmłodsze dzieci mają jednakowe stroje, co pokazuje dzieciom przynależność do drużyny. 

 Podczas zajęć wspomagamy kształtowanie takich umiejętności jak równowaga, koordynacja, orientacja. Uczymy dzieci elementów piłkarskich, które przydadzą im się w późniejszym treningu, ale przede wszystkim pokazujemy dzieciom jak bawić się z piłką. Ponadto ćwiczymy kolory, liczenie oraz uczymy się która strona jest prawa a która lewa.  Zajęcia, tak jak trening sportowy są podzielone na rozgrzewkę, część główną i wyciszenie.  Zajęcia takie prowadzimy do ok. 5 roku życia. Jednak, nie stawiamy górnej granicy wieku, wszystko zależy od dzieci. To one najlepiej wiedzą, czy to czego potrzebują to dalsza zabawa czy są gotowe do prawdziwego treningu. 

 

 

Dlaczego dla dzieci od 5 roku życia  ?

 

Dzieci w wieku 5 lat mogą już uczestniczyć w treningu piłkarskim. Prowadzone są treningi w taki sposób, żeby uczyć dzieci techniki piłkarskiej, wspomagać rozwój psychoruchowy, kształtować dobre nawyki gry zespołowej, ale przede wszystkim rozwijać i pielęgnować w dzieciach pasję do sportu i radość z gry w piłkę.  Czyżynianka jest inicjatywą, która pozwala stworzyć lokalną społeczność sportową i pozwoli młodym zawodnikom na identyfikować się ze społecznością lokalną. 

Napisz opinię o "K.S Czyżynianka"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl