Wybierz miasto:

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej

Telefon:
514 637 263, 502 164 608

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej jest renomowanym organizatorem kolonii, obozów letnich oraz zimowisk. Najwyższa jakość usług oraz trwałe relacje z Klientami to atuty firmy. KOGIS-owi podopieczni mają gwarancję odpowiednich warunków pobytu, bezpieczeństwa, smacznego wyżywienia oraz świetnej atmosfery. 

Organizacja turystyki dla najmłodszych Klientów to niezwykle ważne oraz trudne zadanie. Misją firmy jest organizacja bardzo atrakcyjnych oraz rozwojowych obozów i kolonii, po to, aby uczestnicy wspominali jak najlepiej wyjazdy z Kogis.

 

 

W związku ze zbliżającymi się feriami 2019 KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej zaprasza wszystkie Smyki, a także młodzież na zimowiska pełne… śnieżnych atrakcji! Obozy organizowane są w Tatrach, a tam śniegu na pewno nie zabraknie.

Na  obozach narciarskich oraz snowboardowych Uczestnicy będą jeździli w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce. Nie ważne czy dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z nartami/snowboardem czy jest już doświadczonym amatorem sportów zimowych. Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą Uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają:

WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

Tym, którzy nie przepadają za sportami zimowymi KOGIS proponuje zimowiska tematyczne w Poroninie. Dostępne tematyki to między innymi obóz z językiem angielskim, OTAKU, gitarowy, fotograficzny, kryminalistyczny, detektywistyczny, survivalowy, przygodowy, łyżwiarski i wiele więcej!

TERMINY: 

13.01.2019 – 19.01.2019
20.01.2019 – 26.01.2019 

DOSTĘPNY DOJAZD KOLONIJNY Z KRAKOWA  :)

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "Kogis Portal Turystyki Dziecięcej"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":