Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kopalnia-Zdrowia.pl

Adres:
ul. Wadowicka 6, Kraków Kompleks Buma Square
Godziny:
9:00 - 18:00 (pon-pt)
10:00 - 14:00 (sob)
Telefon:
518 780 978

Kopalnia Zdrowia oferuje wysokiej jakości kosmetyki naturalne, ekologiczne, ziołowe do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała, zębów z różnych zakątków świata. Nasza firma narodziła się przede wszystkim z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Jesteśmy przekonani, że prawdziwe piękno i zdrowie tkwią w sile natury. Jak przystało na prawdziwą „kopalnię” , w naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne w rozsądnych, ale też zróżnicowanych cenach. Wychodzimy z założenia i chcemy Ci pokazać, że zdrowe i ekologiczne niekoniecznie musi oznaczać drogie i trudno dostępne. W sklepie Kopalnia-Zdrowia dostępne są zdrowe i ekologiczne produkty, które zachwycają jakością, a zarazem kosztują tyle samo lub niewiele więcej co konwencjonalne produkty pielęgnacyjne. Składniki naturalne są dużo lepiej wchłaniane i przyswajane przez skórę w porównaniu do chemicznych substancji zawartych w tradycyjnych kosmetykach drogeryjnych.

 Oferowane przez nas kosmetyki pochodzą one z różnorodnych zakątków świata (Polska i inne kraje europejskie, Ameryka Południowa, Afryka, Azja) od znanych, cenionych i sprawdzonych producentów. Są zdrowe i bezpieczne w użyciu i codziennej pielęgnacji. Pozbawione są szkodliwych substancji chemicznych i alergennych (np. olejów mineralnych, parafiny, parabenów, silikonów, sztucznych barwników). Oprócz zdrowotnych składników organicznych pochodzenia roślinnego zawierają też duże ilości różnorodnych substancji odżywczych, takich jak minerały i witaminy.

W najbliższych miesiącach planujemy wprowadzić również do sprzedaży zdrową żywność pochodzącą z upraw ekologicznych

 

Napisz opinię o "Kopalnia-Zdrowia.pl"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl