Wybierz miasto:

Lemon Fitness

Adres:
ul. Ludwinowska 11, 30-331 Kraków
Telefon:
(12) 359 48 87

Akademia Bobasa to organizowane w ramach Akademii Sportu i Zdrowia zajęcia adaptacyjne, mające na celu oswojenie niemowląt z wodą. Zajęcia organizowane dla dzieci od 3 miesiąca życia funkcjonują na podstawie naszego motta: „Nauka przez zabawę!” Zajęcia organizowane są w małych grupach, w których króluje przyjazna atmosfera. Na basenie rozbrzmiewa muzyka przeznaczona dla najmłodszych, a w wodzie roi się od zachęcających do pluskania zabawek. W trakcie zajęć wykorzystywany jest sprzęt do adaptacji i nauki pływania taki jak: makarony, deseczki, pałeczki, krążki do nurkowania, maty wypornościowe oraz motylki.

Organizowane zajęcia mają za zadanie pobudzenie i stymulację rozwoju psychofizycznego dziecka. Wyrównują ewentualne nieprawidłowości rozwojowe dziecka, zapewniają bardziej harmonijny rozwój. Pozytywnie oddziałują na rozwijający się układ nerwowy i koordynację. Maluchy które uczęszczają na zajęcia są zdrowsze i sprawniejsze fizycznie od swoich rówieśników. Wspólna zabawa buduje lepsze relacje między rodzicem i dzieckiem oraz zaufanie. Zajęcia w środowisku wodnym z innymi dziećmi, wspólne ćwiczenia i zabawy, mają pozytywny wpływ na rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny malucha.

W zajęciach organizowanych w ramach Akademii Bobasa razem z dzieckiem do wody wchodzi jeden opiekun lub też obydwoje, co pozwala podczas zajęć zdobyć odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie przebywania z dzieckiem w wodzie, a to wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Zajęcia trwają 30 min.

Rabaty dla Ciebie:

Gratis

Jak wziąć udział w promocji?

Zaznacz interesujące Cię rabaty. Podaj adres e-mail, a otrzymasz szczegóły.

Wydarzenia & Blog:

Opinie

Opinie

Napisz opinię o "Lemon Fitness"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":