Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Małopolskie Centrum Tańca

Adres:
Tomaszkowice 440 Wieliczka gmina
Telefon:
511 000 180

Małopolskie Centrum Tańca jest zrzeszone z Federacją Tańca Sportowego, co gwarantuje najwyższą jakość zajęć i najlepszą ścieżkę rozwoju dla par turniejowych.

MCT powstało w 1999 roku, a założycielem i pomysłodawcą jest Łukasz Woźniak, tancerz, trener i pasjonat, z kilkunastoletnim doświadczeniem i niezliczonymi pomysłami na taniec. Ponadto tym co wyróżnia MCT jest kadra instruktorska – każdy z instruktorów posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, przede wszystkim w pracy z najmłodszymi.

Początkowo siedziba MCT znajdowała się w Domu Kultury w Wieliczce, ale z racji ciągłego rozwoju i poszerzania oferty o nowe zajęcia taneczne, aktualna siedziba to Dworek Emilii w Tomaszkowicach. MCT bardzo szybko zdobyło zaufanie młodych tancerzy, bo dzisiaj szkoła może poszczycić się ogromną ilością kursantów – ponad 700 dzieci i młodzieży, którzy korzystają z szerokiej oferty zajęć tanecznych..

 

Dzięki wyjątkowej atmosferze na zajęciach i podejściu instruktorów do nauki, każdy kto rozpocznie przygodę z MCT chce jak najczęściej wracać na parkiet, by w gronie przyjaciół móc dalej poznawać tajniki tańca. Ale zajęcia w MCT to nie tylko zabawa i umuzykalnienie dzieci, to także praca i ciągły rozwój tych najbardziej wymagających. Dzięki różnorodności zajęć i instruktorów, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Napisz opinię o "Małopolskie Centrum Tańca"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.