Wybierz miasto:

Miasto:

Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA

Adres:
Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida
Telefon:
Pokaż numer

Hotel Mazurski Raj to wyjątkowe miejsce położone wśród lasów Puszczy Piskiej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Nasi Goście mogą wypoczywać na sześciu hektarach przepięknego ogrodu, którego granice opływają wody jeziora Bełdany.

Własny port i dostęp do jeziora to idealna baza do uprawniania sportów wodnych. Dzięki szerokiej ofercie sportowej Mazurski Raj jest atrakcyjną propozycją spędzenia wolnego czasu z rodziną. Atrakcji nie zabraknie także podczas integracyjnych wyjazdów, szkoleń i konferencji biznesowych.

Do dyspozycji Gości oddajemy kajaki, rowery wodne i żaglówki. Jezioro Bełdany można także podziwiać z pokładu statków rejsowych. Wszystko przygotowane jest przez profesjonalną obsługę hotelu. Wykwalifikowani instruktorzy żeglarstwa pokażą jak rozwijać umiejętności łapania wiatru w żagle. Doświadczonym żeglarzom polecamy szlak wodny w kierunku Jeziora Śniardwy, który zachował swój nieskażony cywilizacją charakter.

Mazurski Raj to jednak nie tylko żeglarstwo i atrakcje na wodzie. Bliskość Puszczy Piskiej to także gwarancja wielu atrakcji na lądzie. Gościom spragnionym pieszych wycieczek, lub rowerowych rajdów po urokliwych leśnych terenach możemy zagwarantować satysfakcję z wypoczynku na łonie natury. Hotel dysponuje także halą sportową, która pozwala na rozgrywki sportowe niezależnie od aury.

 

Wieczory Goście mogą spędzić na grze w kręgle lub bilard.

Zapraszamy na wakacje, święta, majówki i weekendy o każdej porze roku. Pobyt w Mazurskim Raju można spędzić w komfortowych pokojach lub całorocznych domkach.

 

 

Szef kuchni codziennie przygotowuje regionalne i sezonowe potrawy z lokalnych produktów.

W Mazurskim Raju o relaks Gości dba profesjonalna załoga SPA.

 

 

Napisz opinię o "Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl