Wybierz miasto:

Miasto:

Miasteczko Dzieci

Adres:
Osiedle Złotego Wieku 19-20, 31-616 Kraków
Telefon:
Pokaż numer

Staraliśmy się, aby Miasteczko Dzieci wyglądało jak prawdziwe- z ulicami, zielonymi skwerkami, sklepikiem, domami, teatrem, szpitalem , weterynarzem, strażą pożarną, kawiarnią, salonem piękności, warsztatem samochodowym, strefą budowy. Łącznie powierzchnia całego obiektu to 350 m2, uprzedzamy więc- jest po czym chodzić! Wewnątrz każdego domku są zabawki tematyczne i przedmioty, dzięki którym możesz wcielić się w role lekarza, miss piękności, budowlańca, mechanika, strażaka, weterynarza i wiele innych. Zabawy są przemyślane zarówno dla maluchów jak i dla starszych dzieci. Wspomagamy rozwój małej i dużej motoryki,  przemyciliśmy wiele elementów edukacyjnych, dzięki czemu czas spędzany w naszej sali zabaw to nie sama zabawa. Całe Miasteczko stworzyliśmy sami, wiele zabawek, przedmiotów było robionych specjalnie na zamówienie, co czyni je unikatowymi.

 

 

Miasteczko jest na bieżąco dezynfekowane i codziennie po zamknięciu ozonowane. Duża przestrzeń sprawia, że zabawa jest jeszcze bezpieczniejsza.

 

Organizujemy niezapomniane imprezy i urodziny dla dzieci!

 

Każde przyjęcie omawiamy indywidualnie. Poniżej przedstawiamy pakiety urodzinowe, które różnią się w zależności od Waszych potrzeb. Istnieje możliwość modyfikacji i wyboru dodatkowych opcji

 

 

Oto link do wirtualnego spaceru 360° po Miasteczku
Dzieci, który też można umieścić na stronie:

https://goo.gl/maps/KMNPQe4KPAaLmPoNA

Napisz opinię o "Miasteczko Dzieci"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl