Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

MyMuesli

Adres:
Polska

Wszystko zaczęło się od pojedynczych organicznych musli. Od kwietnia 2007 r. jesteśmy pierwszym na świecie internetowym startupem, w którym możesz stworzyć swoje organiczne musli. To właśnie latem 2005 roku 3 chłopaków z Passau siedząc nad jeziorem wpadła na pomysł miksera musli. Nasz dzisiejszy cel to sprawianie, że jedzenie w zgodzie ze swoim sumieniem jest możliwe. Aby stworzyć najlepsze musli na świecie zrównoważyliśmy jego skład pod wieloma względami. Świadome odżywianie dla lepszego życia każdego z nas! Odkryj nie tylko całą naszą historię, ale także kolorową odmianę mymuesli.    

 

 

 

5 słów, które idealnie opisują wszystko, co jest dla nas ważne! Każde pojedyncze słowo ma swoje znaczenie. Skrót “MY” oznacza wszystkich, którzy wspierają nas przy tworzeniu “mymuesli” zarówno w sklepie, biurze, magazynie jak i w sercu naszej produkcji. “MAKE” jest tym, co uczyniło mymuesli czymś naprawdę wyjątkowym. Do dziś jest ono decydujące, ponieważ czujemy, że to co dla Ciebie tworzymy wychodzi nam całkiem dobrze!  

 

 

 

 "ŻYWNOŚĆ"- Uwielbiamy musli, ale także wszystkie inne produkty naszej marki, które za chwilkę opiszemy poniżej. Najlepsze na koniec: niezbędna porcja miłości.To ją znajdziesz w każdym produkcie, więc Twoje śniadanie z pewnością będzie pyszne i "LOVABLE".      

 

Oprócz zrównoważonego rozwoju, szczególnie kochamy różnorodność. Poniżej możesz przeczytać więcej o naszych dwóch najważniejszych wartościach i o tym, co dla nich robimy. Wartość, która napędza nas od 13 lat to entuzjazm, za którym idą innowacyjne i zorientowane na przyszłość rozwiązania, niosące za sobą świetne produkty oraz zamiłowanie do szczegółów motywuje nas każdego dnia do dopracowywania musli przepełnionego pasją, ambicją i refleksją.

 

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "MyMuesli"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl