Wybierz miasto:

Miasto:

Okiday

Adres:
Koćmierzów 30, 27-650 Samborzec
E-mail:
Telefon:
Pokaż numer

 

OKIDAY to rodzinna firma, stworzona przez pasjonatów i specjalistów różnych dziedzin. Marka powstała jako wypadkowa pomysłu, potrzeby, zrządzenia losu, otrzymanego wsparcia oraz naszej determinacji, by tworzyć solidne, funkcjonalne przedmioty. Kiedyś wyłącznie dla siebie, dziś także dla Was!

 

Zadebiutowaliśmy w czerwcu 2022 roku z linią akcesoriów samochodowych dla dzieci "ready to go", które sprawiają, że podróż autem staje się bardziej komfortowa, a dzięki temu także bezpieczniejsza. Pierwszym produktem linii są atypotowe wkładki do fotelików samochodowych, ale to dopiero początek!

Od zawsze fascynowały nas zagadnienia związane z bezpieczeństwem i komfortem, w różnych aspektach naszego życia. Kiedy sami zostaliśmy rodzicami, zauważyliśmy jak wielu praktycznych przedmiotów brakuje na rynku. Właśnie to leży u podstaw naszej firmowej codzienności - szukanie rozwiązań, których innowacyjność tkwi w prostocie.

 

 

 

 

Napisz opinię o "Okiday"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl