Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

PATATAJ Jazda konna

Adres:
Kanie ul. Krótka 9 05-805 Otrębusy
Telefon:
518 444 204

 

 

 

Dlaczego my?

 

 

UKS SJK PATATAJ – to klub jeździecki prowadzony z pasją ogromny zaangażowaniem. Choć nasza główna działalność to nauka jazdy konnej to jako klub zajmujemy się o wiele szerszym zakresem. Poniżej znajduje się, krótka charakterystyka tego co robiliśmy, robimy i zamierzamy robić. Nasz klub ciągle się rozwija stara promować jazdę konną na różnych płaszczyznach.

 

Na terenie

 

 

Nasz ośrodek jest położony w Kaniach pod Warszawą tuż nad rzeką Mrówką. Kilku hektarowy teren jest otoczony pięknymi łąkami i lasami. Warto zapoznać się z tą częścią ponieważ na terenie naszego ośrodka znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc dla samych jeźdźców jak i dla osób towarzyszących. Teren sprzyja spacerom, spotkaniom, czy nawet do urządzenia różnego rodzaju uroczystości : urodziny, chrzciny, komunie

 

Kadra

 

Ludzie dzięki którym zakochasz się w koniach – trenerzy i instruktorzy. Przedstawiamy tutaj sylwetki naszych szkoleniowców. Dla nich nauczanie jazdy konnej to życie i pasja. Nauka jazda konnej to jednoczesna praca z jeźdźcem i z koniem i dlatego wymaga osób o ogromnych zdolnościach szkoleniowych.

 

 

 

 

Jazda konna

 

Nauka jazdy konnej dla wszystkich i w każdym wieku. Dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorośli. Od wtorku do niedzieli, od rana do wieczora. 40 koni i kucyków, odpowiedni sprzęt, instruktorzy i trenerzy. 

 

Obozy, kolonie i półkolonie

 

Wyjazdy wakacyjne i zimowe dla dzieci i młodzieży oraz stacjonarne szkolenia jeździeckie na wzór półkolonii.

 

Sport

 

Stałe zajęcia sportowe dla osób zaawansowanych.

 

 

Napisz opinię o "PATATAJ Jazda konna"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl