Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Planeta Robotów

Adres:
ul. Włoska 8, Warszawa
Telefon:
731 471 482

 

Planeta Robotów to interaktywne zajęcia i wydarzenia dla dzieci i młodzieży. Od 2013 roku przekazujemy naszą pasję do robotyki i kreatywnej edukacji.

 

Podczas zajęć pokazujemy, jak z kilkudziesięciu klocków, wielozadaniowej kostki EV3 i specjalnych silników oraz sensorów stworzyć własne, mobilne roboty. Wszystko to bez żadnych gotowych instrukcji - wspieramy w ten sposób rozwój kreatywności oraz wyobraźni przestrzennej.

 

W czasie ferii i wakacji organizujemy:

 • półkolonie – w 11 największych miastach, w różnych terminach
 • kolonie – w malowniczym, położonym nad mazurskim jeziorem Młyniku oraz w nadmorskim Żeliszewie

 

Zajęcia na Planecie Robotów to czas wypełnionych warsztatami z robotyki, projektami LEGO, kreatywnymi warsztatami plastycznymi oraz zabawami na świeżym powietrzu. To wszystko przygotowaliśmy dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia. Mali Odkrywcy podzieleni są na grupy dostosowane do wieku i poziomu umiejętności tak, żeby każdy z uczestników czuł się komfortowo.

 

Dla młodzieży, która ukończyła już 12 lat lub ma doświadczenie w programowaniu przygotowaliśmy warsztaty z programowania i eksperymentowania!

Masz do wyboru dwa kursy:

 • Python + LEGO Mindstorms – stworzysz na nim robot patrolujący teren, pojazd rozwiązujący labirynt oraz syntezator mowy
 • C++ wraz z Arduino – dowiesz się, jak zaprogramować wyświetlacz LED, stworzysz sterownik diod LED oraz czujnik światła

Nie ważne w jakim jesteś wieku, na Planecie Robotów każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Planeta Robotów to interaktywne warsztaty i eventy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zgłębiamy tajniki robotyki i programowania, świetnie się przy tym bawiąc. 

Nasze główne warsztaty prowadzimy w oparciu o zestawy LEGO Mindstorms EV3. Na zajęciach tworzymy zdalnie sterowane pojazdy, humanoidalne roboty oraz maszyny o niemal nieograniczonych możliwościach. Samodzielnie zbudowane roboty wykorzystujemy później w grach i animacjach, których narracja jest dopasowana do poziomu zaawansowania oraz preferencji uczestników zabawy.   

Dla Młodzieży prowadzimy kursy z programowania robotów w współczesnych język - Python i C++ rozbudowane o naukę Arduino i Raspberry Pi. 

Dla najmłodszych w wieku przedszkolnym przeprowadzamy zajęcia z Photonem - interaktywnym robotem, który w zależności od wybranej narracji zajęć, utrwala znajomość liczb, kolorów czy roślin.  

Każda lekcja to inny program, który krok po kroku wprowadza w niesamowity świat robotyki! 

 

Robotyka na Planecie Robotów to nie tylko regularne zajęcia w szkołach i przedszkolach. Zajmujemy się również organizacją imprez i eventów dla firm, organizacji oraz klientów prywatnych.  

Przeprowadzaliśmy już eventy m.in. z okazji Dnia Dziecka, zakończenia wakacji, Mikołajek oraz integracje pracowników w firmach. Każda impreza jest przeprowadzana według indywidualnego scenariusza, który tworzymy na podstawie profilu działalności firmy lub organizacji, wieku uczestników oraz preferencji klienta. 

 

Dlaczego Planeta Robotów?

 • Bez instrukcji - uczymy kreatywnego myślenia!

 • Na zajęciach uczestnicy pracują w parach lub samodzielnie

 • Uczymy poprzez zabawę

 • Dostosowujemy program zajęć do uczestników

 • Każde zajęcia to dawka wiedzy z matematyki, fizyki oraz informatyki

 • Kochamy roboty ❤️

 • Doceniamy dziecięcą kreatywność i wyobraźnię! 

Wydarzenia & Blog:

Napisz opinię o "Planeta Robotów"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl