Wybierz miasto:

Miasto:

Platinum Mountain Hotel & SPA

Adres:
ul. Kilińskiego 15B, 58-580 Szklarska Poręba
Godziny:
Czynne całą dobę
Telefon:
Pokaż numer

Platinum Mountain Hotel & SPA to miejsce, gdzie alpejski design i sudecki styl idealnie komponuje się z nieskazitelną przyrodą i górskim krajobrazem. Gdzie subtelny luksus wyraża się w wyrafinowanej prostocie, a natura zachwyca niezakłóconym spokojem pod samym szczytem majestatycznej Szrenicy. Gdzie piękno nabiera głębszego znaczenia i rozkwita na dobre. Miejsce, które urzeka bogactwem smaków barwnej, aromatycznej kuchni.

 

 

Platinum Mountain Hotel & SPA poczujesz bliską Tobie i niekończącą się przyjemność bycia w Domu, z dala od Domu, gdzie perfekcja tworzy #platynowechwile w każdym detalu. Zachwyć się, zatrzymaj tu swoją codzienność, a wkrótce potem wróć do Nas.

 

 

Położony w sercu malowniczych Karkonoszy, Platinum Mountain Hotel & SPA wpisuje się w nieskończony górski pejzaż swoim delikatnym drewnianym stylem alpejskiego resortu. Urokliwy krajobraz i harmonijna przyroda czynią to miejsce wyjątkowym. Hotel oferuje 147 pokoi w 5-gwiazdkowym standardzie, apartamentowce w 4-gwiazdkowym standardzie designerską restaurację Regionalne Talerze, która łączy kuchnię polską z kulinarną tradycją regionu, oraz klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar.

 

 

Infrastruktura zewnętrzna resortu z zielonymi ogrodami na skraju lasu z zewnętrznym basenem i placem zabaw tworzy to miejsce idealnym na odpoczynek w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja obiektu, tuż pod szczytem Szrenicy, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego i kompleksu SkiArena Szrenica, czyni go pierwszym wyborem wśród turystów, rodzin i pasjonatów gór.

 

 

Wellness & SPA to niepowtarzalne miejsce, zaprojektowane z myślą o odpoczynku w wydaniu premium. Niesamowita strefa relaksu zaprasza do kompleksu rodzinnych basenów z odprężającą częścią saun i jacuzzi. Specjalnie wydzielona część basenu ozonowanego dla dzieci pozwala w pełni cieszyć się najmłodszym wodnymi atrakcjami się oraz komfortowo wypoczywać rodzicom i innym Gościom. O codzienny trening i dobrą formę zadbamy na siłowni, a także zachęcając do ruchu i aktywności na terenie zielonego resortu i pobliskich szlakach i trasach biegowych.

 

 

Platinum Mountain Hotel & SPA dla swoich najmłodszych Gości przygotował udogodnienia, atrakcje i cyklicznie zmieniający się program animacji, aby każdy pobyt Państwa pociech był niezwykłą przygodą. Dodatkowo podczas animacji nasi profesjonalni opiekunowie, Kids Concierge zapewnią opiekę dzieciom. Wśród licznych atrakcji dla najmłodszych znajdują się: sala zabaw i gier, kompleks rodzinnych basenów, kuchnia w wydaniu dzieci w menu dla dzieci, fantazyjne koktajle na bazie świeżych owoców w Palladium Cafe & Lobby Bar, zewnętrzny plac zabaw, zewnętrzny basen w zielonym ogrodzie na skraju lasu oraz dodatkowe elementy wyposażenia pokoi. Więcej o atrakcjach dla dzieci

 

 

Napisz opinię o "Platinum Mountain Hotel & SPA"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl