Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Streetpark - Cracow Indoor Skatepark

Adres:
ul. Władysława Siwka 28 31-588 Kraków / Dzielnica Czyżyny
Godziny:
Poniedziałek - Piątek 15:00 - 22:00
Sobota - Niedziela / 10:00 - 22:00
Telefon:
531 084 867, 531 082 573

 

Do Twojej dyspozycji oddajemy 1200 m2 żyjącej przestrzeni, stale odwiedzanej przez osoby z całej Europy. Wydarzenia kulturalne, festiwale, strefa chill ze świetną kawą, własna szkoła deskorolki i hulajnogi, letnie oraz zimowe campy, sklep –  wszystko pod jednym dachem.

 

Streetpark to miejsce nowych przygód, inspiracji, pierwszych kroków i akceptacji. Możesz czuć się w nim bezpiecznie, bez względu na to, kim jesteś. Jesteśmy przyjaźni zwierzętom i uwielbiamy ekologiczne środki transportu. Naszym celem jest stworzenie  warunków, w których mieszkańcy i goście mają szerokie możliwości rozwoju.

Kreujemy nowoczesną społeczność. Dołącz do naszej rewolucji.

 

+

→ Szkoła 

“Jazda na kółkach to coś więcej, niż tylko sportowe ćwiczenia.”

 

Chcesz nauczyć się jeździć na deskorolce, rolkach, bmx lub hulajnodze, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może ćwiczyłeś już triki, ale nie możesz ich wylądować? Nasz skatepark jest w pełni bezpieczny, a zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy. To bogata kultura, wspieranie się nawzajem, wzajemny szacunek, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. Dołączysz?

 

 

 

 

→ Zajęcia dla początkujących

 

Zajęcia indywidualne to fantastyczna okazja do tego, by stawiać pierwsze kroki. Poświęcimy Ci 100% uwagi. Nasi instruktorzy-pasjonaci pokażą, jak poprawić technikę jazdy i pozbyć się niewłaściwych nawyków. Przede wszystkim jednak uświadomią, że progres zależy od dobrych chęci.

 

 

→ Zajęcia dla zaawansowanych

 

Jeździsz na deskorolce, hulajnodze, rolkach albo BMX już jakiś czas i chcesz wejść na kolejny poziom? Pomożemy Ci w tym, wspierając na drodze do ambitnych celów i marzeń. Wspólnie z Tobą popracujemy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości i nad ewentualnymi słabościami. Bo dobrze wiemy, że 10% sukcesu to talent, ale 90% to ciężka praca.

 

 

 

→ Sekcja grupowa

 

Chociaż trudno nazwać sporty miejskie drużynowymi, to wciąż są one mocno związane ze wspólnotą, społecznością, z przyjaźnią. Chcemy łączyć grupy w ich wspólnym hobby, które niejednokrotnie dzieli się już od szkolnej ławki. Sekcja grupowa to okazja do aktywnego spędzenia czasu z “ziomalami”.  Albo szansa na poznanie nowych osób.

 

 

→ Sk8 Tripy

 

Jeśli czujesz, że chcesz doskoczyć jeszcze wyżej, a przy okazji poczuć zew przygody, to zapraszamy Cię na SK8 Trip. Nasze wyjazdy to szansa na zmierzenie się z nieznanymi do tej pory skate spotami i całe dnie fantastycznych aktywności. A to wszystko pod okiem naszych instruktorów. Zapewniamy transport, ubezpieczenie NNW, zdrowe przekąski i napoje. Ruszaj z nami!

 

 

Napisz opinię o "Streetpark - Cracow Indoor Skatepark"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl