Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Superminds Academy Kraków

Adres:
ul. Wyki 5, Kraków
Telefon:
575 585 835

Superminds Academy Kraków to miejsce, w którym każde dziecko ma szansę stać się geniuszem. W każdym człowieku drzemią ukryte talenty, które my budzimy. Program został stworzony przez sztab specjalistów naukowych, j. angielskiego i biznesowych po to aby kształcić kompetencje przyszłości.

 

 

Akademia Superminds to rewolucyjne podejście do nauczania, które mamy nadzieję zapoczątkuje nową erę nowoczesnej edukacji. Kluczową częścią naszego programu jest neuromatematyka, na którą składa się m.in. nauka liczenia na SOROBANIE, czyli Japońskim liczydle.

 

 

Sztuki tej uczyliśmy się od największych Mistrzów, a nasz program jest objęty patronatem Japońskiego Związku Sorobanu, najbardziej prestiżowej organizacji w Azji. Obecnie jest tylko 2 nauczycieli w Polsce, którzy posiadają Certyfikaty nadane przez tą Instytucję. Jednym z nich jest nasz główny metodyk i nauczyciel. Sprawdź nas, zapisz swoje dziecko na warsztaty pokazowe już dziś!

 

Napisz opinię o "Superminds Academy Kraków"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.