Wybierz miasto:

Miasto:

Villa Tatrica

Adres:
34-511 Kościelisko ul. Pitoniówka 9a
Telefon:
Pokaż numer

 

Góry to nasz dom i nasze serce, a Villa Tatrica jest firmą rodzinną. Zależy nam na tym, aby nasi goście zobaczyli Tatry naszymi oczami - piękno i ciszę Kościeliska, wschodzące nad górami słońca, śnieg w Tatrach w kwietniu kiedy my, tu na dole, już zdejmujemy kurtki i czapki. Z okien apartamentów widać  zapierającą dech w piersi panoramę. Zależy nam by nasz dom stał się miejscem cudownie spędzonych chwil, bliskości natury, klimatu Podhala - miejscem gdzie chce się wracać. 

 

 

Villa Tatrica to kameralny obiekt. Wszystkie apartamenty posiadają balkony z pięknym widokiem na Tatry Wysokie, Giewont i Tatry Zachodnie.

W całym budynku działa sieć WI-FI. Przed obiektem znajduje się strefa wypoczynku dla dorosłych i zabawy dla naszych najmłodszych gości. Dzieci mogą tu skorzystać ze zjeżdżalni, huśtawki oraz piaskownicy. Na posesji znajduje się duży parking. W najbliższej okolicy są trasy spacerowe (np. do Kapliczki na Prędówce, na Gubałówkę), sklepy, kawiarnia i restauracje, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci oraz ,,kulkowo", apteka, przystanek busów. Odległość do najbliższego stoku narciarskiego wynosi 2 km.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Villa Tatrica posiada 7 komfortowo wyposażonych apartamentów o powierzchni od 39m2 do 50m2. We wszystkich apartamentach do Waszej dyspozycji balkony z pięknym widokiem na Tatry Zachodnie, Giewont i Czerwone Wierchy.

 

W całym budynku działa sieć WI-FI. Trawnik przed obiektem przeznaczony jest na strefę wypoczynku dla dorosłych i zabawy dla naszych najmłodszych gości. Dzieci mogą tu skorzystać ze zjeżdżalni, huśtawki oraz piaskownicy. Dysponujemy 7 miejscami parkingowymi.

 

 

 

Napisz opinię o "Villa Tatrica"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl