Wybierz miasto:

Miasto:

Vislow Resort

Adres:
ul. Czarne 3E, 43-460 Wisła
E-mail:
Telefon:
Pokaż numer

VISLOW Resort to nowo powstała przestrzeń do wypoczynku w Wiśle Czarne. 9 wolnostojących budynków tworzy resort ze 125 apartamentami o wysokim standardzie, restauracją, kawiarnią oraz SPA. Z racji położenia VISLOW w sercu Beskidu Śląskiego naszym nadrzędnym celem było połączenie resortu z otaczającą przyrodą. Symbolem udanej harmonii jest zachowanie naturalnego stawu oraz widok na okalające VISLOW lasy z każdego apartamentu.

 

 

 

 

Idealna baza na górskie wędrówki; z Vislow wyjdziemy prosto na okoliczne szlaki, których opisy znajdziecie na naszym blogu, oraz w zakładce „Atrakcje”, np. od dobrze wszystkim znanej Baraniej Góry dzielą nas zaledwie 4 godziny drogi ;)

 

W Wiśle znajdziecie również mnóstwo innych atrakcji dla osób dorosłych, a także dla dzieci!

 

 

Apartamenty

 

VISLOW Resort to doskonała propozycja dla każdego amatora górskich wycieczek. Ich priorytetem jest przede wszystkim oferowanie wysokiej jakości apartamentów w atrakcyjnej okolicy. Spędź wyjątkowe chwile w samym sercu Beskidów, jednym z najbardziej urzekających pasm górskich w Polsce!

 

 

Przestrzeń, światło i funkcjonalność – to trzy najważniejsze cechy naszych apartamentów. Przestrzeń wynika z powierzchni, która wynosi od 33 do 60m2. Światło dają duże okna oraz przeszklone tarasy z widokiem na lasy wiślańskie. O funkcjonalność zadbaliśmy dodając do każdego apartamentu aneks kuchenny z jadalnią. Komfort Gości jest dla nas najważniejszy.

 

Napisz opinię o "Vislow Resort"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl