Wybierz miasto:

Miasto:

Wioska El Bombo

Adres:
Salwatorska 22/P, Kraków, Poland, 30-117
Telefon:
Pokaż numer

Już 4 września 2023 rusza w Krakowie nowe przedszkole dla dzieci w wieku 1 – 6 lat.   Start Wioski El Bombo: wrzesień 2023 Rekrutacja trwa już teraz!  

   

Wioska El Bombo Wioska El Bombo to pierwsza hiszpańskojęzyczna wioska w Krakowie.     Co wyróżnia Wioskę El Bombo?   - immersja w języku hiszpańskim - bliskościowe podejście - Porozumienie bez przemocy (NVC) - kameralne grupy (tylko 8 miejsc w grupie od l do 3 lat oraz 12 miejsc w grupie od 3 do 6 lat) - innowacyjna edukacja podążająca za dzieckiem - pedagogika Reggio Emilia - oddani opiekunowie - wsparcie organizacji The Village www.wioski.pl

   

 

Wioska El Bombo nie jest zwykłym miejscem, jaki wiele takich punktów opieki w Krakowie. To miejsce wyróżnia samo podejście do dzieci oparte na filozofii wychowania w bliskości i szacunku do dziecka, a także ścisłej współpracy rodzica z przedszkolem, ale także, a przede wszystkich hiszpańska immersja.

 

 

Cała komunikacja w wiosce El Bombo będzie odbywać się w języku hiszpańskim. Wioska mieści się w lokalu na ul. Salwatorskiej 22, na krakowskim Salwatorze. Warto też wspomnieć o lokalizacji, bo jak i sama oferta przedszkola jest ono wyjątkowa. Poza salami które przechodzą właśnie adaptację na potrzeby wioski i zmieniane są tak, aby spełnić potrzeby zarówno przedszkola jak i działającej od lat szkoły języka hiszpańskiego dla dzieci, przedszkole posiada swój ogród na wyłączność.

 

 

Przedszkole mające formułę wioski i działającego na jej zasadach, wyróżnia wiele, w tym:

 

  • Kameralne grupy - Dzieci będą przyjmowane do dwóch grupach:

– dzieci w wieku od 1 do 3 lat: 8 miejsc

– dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 12 miejsc

 

  • Każdą z grup będzie zajmować się dwoje opiekunów
  • Lokalizacja w spokojnym i urokliwym miejscu w centrum Krakowa
  • Przedszkole w otoczeniu zieleni, ogrodzony plac zabaw

 

 

 

   

Napisz opinię o "Wioska El Bombo"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem gwiazdki (*).

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl