Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsze zajęcia dla dzieci w Krakowie- Leader School

Typ: Szkoły językowe/Edukacyjne Region: Bieńczyce, Czyżyny, Huta

Leader School to firma edukacyjna, która została wyróżniona przez Portal rodzinny BabyGo, gdyż oferuje Najlepsze zajęcia dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Znajduje się przy ul. Urbanowicza 10a. Portal rodzinny BabyGo wyróżnił Leader School, ponieważ:

-Leader School oferuje nowoczesne podejście do nauczania.

-w Leader School znajdziecie bardzo bogatą ofertę zajęć dla dzieci:

 

 • kursy językowe indywidualne i grupowe:  wszystkie języki świata w jednym miejscu.
 • Angielski dla dzieci metodą Leo English- dla dzieci w wieku 2-10 lat
  Leo English
  to szczególne, licencjonowane kursy angielskiego dla dzieci, które pozwalają zapoczątkować naukę na bardzo wczesnym etapie rozwoju najmłodszych oraz gwarantują biegłe przejście od kształcenia przedszkolnego do szkolnego. Metoda Leo English opiera się na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaite czynności. Metoda Leo English angażuje dzieci do aktywności, dzięki temu nie pozwala im się nudzić na zajęciach z języka angielskiego. Nauka prowadzona w formie zabawy powoduje, że dzieci znacznie szybciej zapamiętują i utrwalają poznane struktury.
 • Angielski dla młodzieży metodą komunikacyjną- Zajęcia przeznaczone dla młodzieży w wieku 11-18 lat kontynuującej naukę języka angielskiego. Głównym celem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. To prowadzi do myślenia w języku, którego się chcemy nauczyć, a dzięki temu łatwości w posługiwaniu się nim w praktyce.

 • Mindfulness – trening uważności dla dzieci  5-11 lat  i młodzieży 12- 15 lat metodą  Eline Snel - trening  dzięki któremu dzieci mogą rozwijać umiejętność koncentracji uwagi, świadomość własnego ciała i własnych emocji.

Zajęcia Mindfulness mają na celu:

wzrost koncentracji (lepsza wydajność uczenia się) i polepszenie pamięci,

wzrost zdolności radzenia sobie z emocjami, frustracjami, bólem i napięciem,

długoterminowy spadek dolegliwości, t.j. zmęczenie, choroby, niepokój, bezsenność,

zauważalny wzrost zdolności relaksowania umysłu i ciała,

więcej energii, równowagi, przyjemności z życia,

więcej odpowiedzialności za siebie, innych i środowisko,
polepszenie relacji interpersonalnych.

 • Efektywna nauka metodą Leo Maniak- dla dzieci 8-13 lat- Program Leo Maniak to licencjonowany i sprawdzony program efektywnej nauki, wspierający dzieci w edukacji szkolnej. Został stworzony dzięki współpracy pedagogów, psychologów dziecięcych i polonistów, którzy doskonale znają proces uczenia się dzieci. Celem zajęć jest aby dziecko,pod okiem najlepszych trenerów, z łatwością opanowało ortografię, poznało strategię sprawnego czytania, wytrenowało pamięć, koncentrację, umiejętność logicznego myślenia oraz poznało zasady autoprezentacji. Kurs kształci w dzieciach nawyk samodzielnego notowania za pomocą map myśli, sprawnego kojarzenia faktów i rozwiązywania zadań matematycznych.

 • Półkolonie językowe zimowe i letnie -Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Każdy z turnusów zawiera starannie opracowany program warsztatów stacjonarnych oraz wycieczek i zajęć plenerowych, który realizowany jest w grupach max. 25 osobowych przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Leonardo School.

 • Mateoo - Matematyka na wesoło- Dla dzieci w wieku 4-8 lat- Dzięki metodzie Mateoo, dzieci odnajdują matematykę w zabawie, współzawodnictwie - odkrywają matematykę na co dzień. Zajęcia Mateoo pomagają dzieciom pokonać trudności matematyczne, pojawiające się już na początku ich drogi do szkoły. Przygotowane ćwiczenia realizowane na zajęciach, zarówno u dzieci zdolnych, jak i u tych słabszych, zawsze wyzwalają pozytywne emocje i chęć uczestnictwa w zajęciach, a niejednokrotnie zaskoczenie ze strony rodzica.

 

 

 

 

LEADER SCHOOL/LEONARDO SCHOOL KRAKÓW

ul. Urbanowicza 10 a, Kraków

http://www.krakow.leaderschool.pl/

Telefon: (12) 658 61 15

http://www.krakow.leaderschool.pl

 

 

 

Nasza Relacja Leader School:

 

https://babygo.pl/recenzja-zajec/piknik-rodzinny-krakow

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl