Wybierz miasto:

Miasto:

Najlepsza miejscówka na weekend rodzinny

2019-08-05

Jak wiecie Kochani Portal Rodzinny BabyGo oprócz przedstawiania Wam niezwykle ciekawych miejsc w Krakowie, również rozwinął się o polecanie Wam sprawdzonych miejsc na wakacyjne wyjazdy (możecie się o nich dowiedzieć tutaj.) Kolejnym miejscem, które możemy Wam polecić po sprawdzeniu przez nas jest Hotel Łysoń w Inwałdzie. To miejsce zachwyca nie tylko elegancją, ale i wspaniałymi rozrywkami dla dzieci oraz przepysznym jedzeniem. Pokoje z łazienkami są pięknie urządzone, a personel hotelu dba o to ,aby codziennie zmieniane były ręczniki i wymieniane kosze na śmieci. Wysoki standard nie tyczy się tylko samych pokoi, ale i pokoju zabaw dla dzieci wewnątrz budynku, jak i placu zabaw na zewnątrz. Sala zabaw wewnątrz hotelu nie tylko jest miejscem zabawy, ale i nauki, ponieważ wyposażona jest w olbrzymią mapę Świata oraz liczne książki geograficzno-przyrodnicze.

 

Restauracja serwuje niesamowicie urozmaicone śniadania ze świeżych produktów. Nikt nie ma prawa wyjść stąd głodny, bo nawet najbardziej kapryśne dziecko znajdzie coś dla siebie. Po śniadaniu może udać się do kącika zabaw porysować lub pograć w piłkarzyki.

Po zwiedzaniu Inwałd Parku, którego recenzje przeczytacie tutaj, możecie delektować się przepyszną obiadokolacją, która zaspokoi kupki smaków najbardziej wybrednych z Was.

Jeśli część z Was nie zwiedza aż tak intensywnie parku rozrywki to może udać się do Spa czynnego do godziny 20:00 i upajać się relaksem w jakuzzi oraz saunie.

BabyGo daje Hotelowi Łysoń zasłużone jego 4 gwiazdki :)

 

ParkHotel Łysoń

ParkHotel Łysoń

Adres: ul. Wadowicka 169 a, Inwałd 34-120 Andrychów

WWW: http://www.parkhotellyson.pl/

E-mail: rezerwacja@phlyson.pl

Telefon: 33 875 74 00

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl