Wybierz miasto:

Miasto:

Jeszcze więcej doskonałej zabawy

2022-01-10

Cudownie jest patrzeć na synka i widzieć jak bawi się klockami LEGO®, a klockowe postaci przeżywają fantastyczne przygody. Chcą wykorzystać jego pasję i zachęcić do czytania książek jednocześnie zapewniając jeszcze więcej doskonałej zabawy trafiłam na Wydawnictwo AMEET i zestawy LEGO® Books, dzięki którym zabawa mojego synka stała się jeszcze ciekawsza i do tego wzbogacona o książki i komiksy.  

 

 

 

Zestawy LEGO® Books, które możemy Wam polecić to z całą pewnością LEGO® JURASIC WORLD™, zapakowany w oryginalną metalową puszkę, po której otwarciu  usłyszałam okrzyki radości z ust mojego synka, będącego ogromnym  fanem dinozaurów. Otrzymany  zestaw stał się dla niego nr 1, w którym znalazł figurkę swojego ulubionego bohatera Owena oraz towarzyszącego mu Raptora. Oprócz tego zestaw zawiera masę fantastycznych naklejek oraz 4 książeczki - komiks opisujący przygody bohaterów JURASIC WORLD™, książeczki z zadaniami, gdzie synek projektował klatki dla tych prehistorycznych zwierząt, kolorował, rysował i pokonywał labirynty. Oprócz tego w książeczkach odnaleźliśmy mnóstwo ciekawostek dotyczących tych prehistorycznych zwierząt.  

 

 

 

 

Bardzo podobnie wygląda puszka LEGO® HARRY POTTER™ . Tutaj w jej wnętrzu znaleźliśmy figurkę Harrego Pottera, naklejki oraz 4 książeczki. Jedna z nich składała się ze stron z obrazkami, na których synek wyszukiwał różnicę, w drugiej uzupełniał historyjki przy pomocy naklejek, w kolejnej odnalazł wyzwania dla małych czarodziejów. Oczywiście nie zabrakło książeczki z zagadkami i łamigłówkami, czyli to co lubimy najbardziej.  

 

 

 

Bardzo fajną opcją są również zestawy zawierające ścianki 3D. Tutaj postawiliśmy na LEGO® HARRY POTTER™. POTTER CONTRA MALFOY oraz LEGO® CITY. POLICJANT KONTRA RABUŚ. Muszę przyznać że scenki 3D idealnie sprawdzają się podczas zabawy z figurkami dołączonymi do zestawów, a w każdym z nich znaleźliśmy  2 figurki odwiecznie walczących z sobą wrogów, co bardzo ucieszyło moje dziecko.

 

Oprócz tego zestawy zawierają po 2 książeczki. Z książkami z LEGO® CITY synek mógł poznać historię policjanta łapiącego złodzieja oraz dołączyć do stróżów prawa  i w ekscytujących historiach oraz zabawnych komiksach pomóc bohaterom odpowiedzieć na kluczowe pytania.

 

Z kolei Gryfinfor kontra Slytherin oraz Szkolni rywale to pozycje książkowe zawierające masę zadań wymagających spostrzegawczości i logicznego myślenia.

 

 

 

Każdy mały chłopiec kiedyś  marzył o tym, aby zostać piratem, pływać statkiem i podbijać nieznane lądy. Tutaj  LEGO® NINJAGO®. SKRZYNIA PRZYGÓD PERŁY PRZEZNACZENIA, sprawdzi się idealnie. Synkowi po otwarciu skrzyni ukazała się dwustronna mapa, Dziennik Pokładowy oraz klocki LEGO®, z których zbudowaliśmy mistrza Wu oraz statek, a właściwie trzy statki, gdyż w tym zestawie istnieje możliwość zbudowania trzech różnych modeli statków z tych samych klocków.   

 

Czytając Dziennik Pokładowy Perły Przeznaczenia dowiedzieliśmy się, że statek również lata, prześledziliśmy jego niezwykłe przygody oraz poznaliśmy kapitanów, którymi nie zawsze byli pozytywni bohaterowie.

 

 

 

Inną ciekawą propozycją jest z całą pewnością LEGO® DOTS™. PROJEKTUJ I BAW SIĘ! Tutaj synek  znalazł wszystko, czego będzie potrzebował do projektowania, składania i kreatywnej zabawy, do której użyje szablonów, naklejek i klocków DOTS, by stworzyć własnego, przepięknego pawia… a później zmień go w skrytkę na skarby, przybornik albo sztalugę! Z pewnością zabawa nie będzie miała końca.

 

 

Książki LEGO® NINJAGO®. PRZYGODY W KRAINIE NINJAGO oraz LEGO® NINJAGO®. KSIĘGA ŻYWIOŁÓW  to rewelacyjne propozycje od Wydawnictwa AMEET dla małych fanów LEGO® oraz Ninja, która nie tylko pobudzą wyobraźnię podczas czytania, ale również będą pomysłem na kolejne zabawy z klockami. Na ilustracjach, przedstawieni bohaterowie ukazani zostali nie inaczej niż w formie figurek lego, co bardzo zachęcało mojego synka do poznawania historii opisanej w książeczkach. Dzięki temu poznaliśmy świat żywiołów Ninjago w  LEGO® NINJAGO®. KSIĘGA ŻYWIOŁÓW. Dowiedzieliśmy się trochę o Mistrzach władających niezwykłymi mocami oraz złoczyńcach, którzy chcieli je posiąść.

 

 

Czytając LEGO® NINJAGO®. PRZYGODY W KRAINIE NINJAGO synek poznał aż dziewięć  historii ze świata LEGO® NINJAGO®! Dzięki temu przeżył ekscytującą przygodą, która rozpoczęła się w wirtualnej rzeczywistości, a skończyła na tajemniczej i zdradzieckiej wyspie położonej na południe od wyspy Ninjago.

 

 

Muszę przyznać, że Wydawnictwo AMEET stanęło na wysokości zadania, motywując najmłodszych do czytania przy pomocy figurek LEGO® czyli w najatrakcyjniejszy dla nich sposób.

 

Jeśli Twoje dziecko lubi LEGO®, to te zestawy zapewnia mu nie tylko doskonałą zabawę, ale również zmotywują do czytania i poznawania niezwykłych przygód ulubionych LEGO® postaci.

 

 

 

 

AMEET  

AMEET

WWW: https://www.ameet.pl/

E-mail: ameet@ameet.pl

Telefon: +48 42 676-27-78

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl