Wybierz miasto:

Miasto:

Ponadczasowy hit prezentowy

2021-12-10

Każde dziecko marzy o wyjątkowym prezencie pod choinkę. My jako rodzice staramy się stanąć na wysokości zadania i obdarować je czymś niezwykłym, co po kilku dniach nie wyląduje w kącie. I uwierzcie, że są ponadczasowe zabawki, które już w naszym dzieciństwie cieszyły się popularnością i jest tak do dnia dzisiejszego. Taką zabawką jest LEGO®, które obecnie występuje nie tylko w formie klocków. My chcielibyśmy przedstawić Wam wyjątkową serię zestawów prezentowych LEGO® Books , zawierających także figurki ulubionych bohaterów.

 

Idealnie na prezent polecamy zestawy pakowane w oryginalną metalową puszkę, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających fanów LEGO® JURASIC WORLD™, LEGO® HARRY POTTER™ oraz LEGO® NINJAGO®  W każdym z tych zestawów dziecko znajdzie

  • 4 niezwykłe książki z pełnymi akcji komiksami z zadaniami
  • 4 arkusze naklejek wielokrotnego użytku
  • oraz figurkę ulubionego bohatera z danej bajki

 

 

Kolejną doskonałą propozycją od Wydawnictwa AMEET dla małych legomaniaków są zestawy zawierające figurki LEGO®, scenki 3D, które dodatkowo pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają długie godziny wspaniałej zabawy oraz dwie książki z zadaniami, komiksami i opowiadaniami. Zawsze naprzeciw siebie stają odwieczni wrogowie LEGO® HARRY POTTER™. POTTER CONTRA MALFOYLEGO® CITY. POLICJANT KONTRA RABUŚ  oraz LEGO® NINJAGO®. GARMADON KONTRA LLOYD.

 

 

A jak taka zabawa może wyglądać zobaczcie na poniższym filmiku:

 

 

 

Dla fanów Ninjago to nie koniec- LEGO® NINJAGO®. SKRZYNIA PRZYGÓD PERŁY PRZEZNACZENIA, to zestaw, w którym dziecko znajdzie nigdy wcześniej niepublikowane zapiski z dziennika pokładowego Perły Przeznaczenia - okrętu, którego kapitanami byli zarówno bohaterowie, jak i złoczyńcy. Prześledzi liczne przygody Perły Przeznaczenia na dołączonej dwustronnej mapie, a potem zbuduje jeden z trzech projektów okrętu oraz własną minifigurkę Mistrza Wu jako jego kapitana.

 

 

LEGO® NINJAGO®. PRZYGODY W KRAINIE NINJAGO to propozycja książkowa, gdzie dziecko pozna aż dziewięć nieznanych historii ze świata LEGO® NINJAGO®! Lektura będzie ekscytującą przygodą, która rozpoczyna się w wirtualnej rzeczywistości, a kończy na tajemniczej i zdradzieckiej wyspie położonej na południe od wyspy Ninjago.

 

 

 

Z kolei z pomocą LEGO® NINJAGO®. KSIĘGA ŻYWIOŁÓW znajdzie całą wiedzę dotyczącą żywiołów w świecie LEGO® jakiej nie posiadało. Ogień, Błyskawice, Lód, Ziemia, Energia i Woda to tylko kilka z niesamowitych mocy żywiołów, które wspólnie stworzyły świat Ninjago. Ile jeszcze jest tych pierwotnych sił natury? Która z nich jest najpotężniejsza? Kim są Mistrzowie Żywiołów oraz złoczyńcy, którzy ujarzmili ich nadzwyczajną moc?

 

 

 

Inną ciekawą propozycją jest z całą pewnością LEGO® DOTS™. PROJEKTUJ I BAW SIĘ! Tutaj Twoja pociecha znajdzie wszystko, czego potrzeba do projektowania, składania i kreatywnej zabawy! Użyje elementów, które znajdzie w książce: szablonów, naklejek i klocków DOTS, by stworzyć własnego, przepięknego pawia… a później zmień go w skrytkę na skarby, przybornik albo sztalugę!  Zabawa nie będzie miała końca.

 

 

Jak mogliście przeczytać Lego to nie tylko klocki. Dzięki Wydawnictwu AMEET dziecko dodatkowo zajrzy do książek i jeszcze bardziej rozwinie są kreatywność i wyobraźnię, a zabawa pochłonie je na długie godziny.

 

 

 

AMEET  

AMEET

WWW: https://www.ameet.pl/

E-mail: ameet@ameet.pl

Telefon: +48 42 676-27-78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl